^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 26 maja 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Powrót

Zimowisko część II

II dzień
Podobnie jak w dniu poprzednim dzieci zebrały się w świetlicy, gdzie sprawdziłyśmy obecność. Przypomniałyśmy także o zasadach bezpieczeństwa podczas kąpieli w basenie. Następnie wszyscy razem udaliśmy się na pyszne śniadanie, nie zapominając o higienie mycia rąk.

Po śniadaniu wyruszyliśmy autokarem do Parku Wodnego w Chojnicach. Podczas podróży promienie słońca wpadały przez szyby autokaru wprost na uśmiechnięte buzie dzieci. Gdy dojechaliśmy na miejsce uczniowie beztrosko bawili się podczas kąpieli wodnych. Po dwóch godzinach zabawy w wodzie wróciliśmy autokarem do szkoły, gdzie zjedliśmy pyszny obiad. Następnie udaliśmy się do świetlicy, i tam też odbył się turniej gier planszowych. I tak, zakończył się drugi dzień naszej zimowiskowej przygody.

21

22

23

24

25

26

27

28

29

210