^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 4 grudnia 2022 r.    |    Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Deklaracja dostępności

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Zajęcia "Spójrz inaczej"

Zrealizowany cykl zajęć "Spójrz inaczej" w klasach drugich i trzecich Szkoły Podstawowej pomógł dzieciom wymienić między sobą informacje i doświadczenia. Poprzez przeprowadzone rozmowy i zabawy dzieci są świadome, że w kontaktach z innymi mogą wiele otrzymać i mogą też wiele dać: zrozumienie, wzajemne wsparcie,

Czytaj więcej: Zajęcia "Spójrz inaczej"

Andrzejkowe wróżby

W dniach 24 i 25 listopada 2021 roku harcerze z naszej szkoły przygotowali dla koleżanek i kolegów wróżby andrzejkowe. Uczestnicy odbyli podróż w różne zakątki świata. Odwiedzili Japonię, Islandię czy Francję i dowiedzieli się, co ich czeka w przyszłości. Mogli również skorzystać z salonu fryzjerskiego, czy postrzelać do celu.

Czytaj więcej: Andrzejkowe wróżby

Prezentacja wyników autoewaluacji

21 grudnia 2021 r. odbyła się zdalna prezentacja wyników przeprowadzonej w naszej szkole autoewaluacji Szkoły Promującej Zdrowie. Prezentacja wyników autoewaluacji jest warunkiem ubiegania się o Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. W spotkaniu uczestniczyli: Pani Teresa Burczyk - Wojewódzki Koordynator Sieci Szkół Promujących Zdrowie, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Pani Agnieszka Cyrny - zastępca Wojewódzkiego Koordynatora Sieci Szkół Promujących Zdrowie

Czytaj więcej: Prezentacja wyników autoewaluacji

Zbiórka darów dla Domu Dziecka w Żalnie

Zakończyła się zbiórka darów dla Domu Dziecka w Żalnie zorganizowana przez harcerzy. Dzięki Państwa hojności udało nam się sprawić choć odrobinę radości podopiecznym Domu Dziecka w Żalnie. W poniedziałek 6.12.2021 r. przekazaliśmy mikołajowe prezenty. W tym roku udało nam się spełnić prawie wszystkie marzenia dzieci.

Czytaj więcej: Zbiórka darów dla Domu Dziecka w Żalnie

Dzień Śpiocha 2021

 

W piątek 19 listopada br. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego świętowaliśmy w Szkole Podstawowej Dzień Śpiocha. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej: Dzień Śpiocha 2021

Dzień Zdrowego Śniadania w Szkole Podstawowej

8 listopada 2021 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele dołączyli do tej akcji. W tym dniu wychowawcy z uczniami z klas 0-III zorganizowali wspólne śniadanie. Dzięki dużej różnorodności i pomysłowości na stołach było kolorowo, a przede wszystkim zdrowo. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowali z przyniesionych z domu produktów zdrowe potrawy, które później przy estetycznie nakrytych stołach skonsumowali z apetytem. Na stołach znajdowały się kolorowe kanapki, szaszłyki, a wszystko pięknie przystrojone i udekorowane, gdyż dzieci wykazały się ogromną inwencją twórczą i zaangażowaniem.

Czytaj więcej: Dzień Zdrowego Śniadania w Szkole Podstawowej

Zajęcia w Nadleśnictwie Woziwoda

Co roku 10 października obchodzimy w Polsce Świeto Drzewa. Jest to międzynarodowa akcja sadzenia drzew odbywająca sie w coraz większej liczbie krajów na świecie, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw. Dlatego 26 października br. uczniowie klas Ia, Ib i IIIa uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych na terenie Nadleśnictwa Woziwoda.

Czytaj więcej: Zajęcia w Nadleśnictwie Woziwoda