^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 20 marca 2018 r.    |    Imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Iluzjonista w Przedszkolu

Dnia 24 stycznia wychowankowie Przedszkola uczestniczyli w pokazie magika Pana Andrzeja Szuberta programu artystycznego "Zaczarowany Świat". Magik wprowadził dzieci w fantastyczny świat iluzji oraz magii. Wychowankowie z wielkim zafascynowaniem oglądali występy Pana Andrzeja. Dzieci poznały także swoje możliwości, wcieliły się w rolę magika i pod kierunkiem Pana Andrzeja dokonywały fantastycznych rzeczy. Przedstawienie odbyło się w Ośrodku Kultury w Łęgu i zostało sfinansowane przez Radę Rodziców Przedszkola.

Czytaj więcej: Iluzjonista w Przedszkolu

Bal karnawałowy w Przedszkolu

"W karnawale bawimy się wspaniale"
Dnia 26 stycznia sale przedszkolne wyglądały niezwykle kolorowo: wokół wisiały serpentyny, balony, a do tego magiczna złota brama zachęcała przybyłych do wejścia. Wesoła muzyka grała i wszystkich do tańca zapraszała.

Czytaj więcej: Bal karnawałowy w Przedszkolu

Bal karnawałowy w grupie zerowej w Lipkach

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Czytaj więcej: Bal karnawałowy w grupie zerowej w Lipkach

Święty Mikołaj w Przedszkolu

Dnia 6 grudnia jak zawsze i w tym roku przybył do nas głośno nawołując Święty Mikołaj. Bardzo się zdziwił gdy zobaczył, że nie tylko on jest w czerwonym ubraniu. Dzieci z wielką radością powitały od dawna oczekiwanego gościa, wyczyściły buty specjalnie na tę okazję. Zanim Mikołaj wręczył prezenty, co niektórzy śmiałkowie przyznali się do małych grzeszków i obiecali poprawę.

Czytaj więcej: Święty Mikołaj w Przedszkolu

Jasełka w grupie zerowej w Lipkach

W dniu 15 grudnia wychowankowie grupy zerowej w Lipkach zaprosili swoich rodziców na przygotowane przez siebie, pod kierunkiem wychowawczyni, przedstawienie jasełkowe. Młodzi aktorzy spisali się wybornie i wprowadzili wszystkich obecnych w świąteczny nastrój. Po występie był czas na wspólne rozmowy przy kawie.

Czytaj więcej: Jasełka w grupie zerowej w Lipkach

Mikołajki w Lipkach

W środę 6 grudnia 2017 roku z niecierpliwością czekaliśmy na wizytę św. Mikołaja. Wcześniej robiliśmy porządki, pięknie ustroiliśmy klasy, przygotowaliśmy portret gościa z dalekiej krainy oraz przez cały rok byliśmy bardzo grzeczni. Nagle usłyszeliśmy dźwięk dzwoneczków i wiedzieliśmy, że nasze zaangażowanie i list dotarł do św. Mikołaja.

Czytaj więcej: Mikołajki w Lipkach

Andrzejkowe zabawy w Lipkach

30 listopada 2017 roku odbyły się w zerówce w Lipkach „Andrzejkowe zabawy”. W tym dniu poprzez nietypowe zajęcia i zabawy wzbogaciliśmy swoją wiedzę na temat tradycji i zwyczajów ludowych. Bawiliśmy się w magicznym nastroju, gdzie oprócz tańców i pląsów przy muzyce, przenieśliśmy się w „Krainę wróżb i magii”.

Czytaj więcej: Andrzejkowe zabawy w Lipkach