^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 6 lutego 2023 r.    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Bohdan, Ksenia

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Bal karnawałowy w grupie "Sówki"

Dnia  13 stycznia br.  w naszej grupie odbyła się zabawa karnawałowa. Pojawiały się  niezwykle barwne postacie, rozpoznać dzieci było bardzo trudno! "Sówki" chętnie prezentowały swoje bajeczne stroje. W miłej atmosferze świetnie bawiły się przy muzyce oraz uczestniczyły w zabawach i konkursach.

Czytaj więcej: Bal karnawałowy w grupie "Sówki"

Wigilia i Gwiazdor w grupie "Sówki"

Boże Narodzenie to wyjątkowe i magiczne święta. Czekamy i przeżywamy ten dzień  zarówno w domu jak i w naszej "przedszkolnej rodzinie". 21 grudnia obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Przedszkolną Wigilię Bożego Narodzenia poprzedzoną wizytą długo oczekiwanego gościa - Gwiazdora.

Czytaj więcej: Wigilia i Gwiazdor w grupie "Sówki"

Spotkanie wigilijne w grupie "Biedronki"

 

Grudzień to niezwykły czas. Grupa "Biedronki" przygotowywała się cały miesiąc na wyjątkowy dzień, w którym dzieci  odświętnie ubrane wraz z wychowawcą zasiadły do wigilijnej przedszkolnej wieczerzy. Przedszkole to dla dzieci drugi dom, wspólnie śpiewaliśmy kolędy oraz składaliśmy sobie życzenia.

Czytaj więcej: Spotkanie wigilijne w grupie "Biedronki"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Miło nam poinformować, iż przedszkolny konkurs plastyczny pt. "Bombka choinkowa" został rozstrzygnięty, a jego laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Celem konkursu był rozwój umiejętności plastycznych, wyobraźni przestrzennej oraz rozbudzanie kreatywności, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu i pomysłowości, a także poszerzenie wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych. Na konkurs zgłoszono aż 40 prac, za wszystkie bardzo dziękujemy! Zadanie jury konkursowego nie było łatwe, ale udało się wyłonić następujących laureatów:

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Mikołaj w grupie "Biedronki"

 

Dnia 06.12.2022 r. w Przedszkolu zawitał Mikołaj. Odwiedził grupę "Biedronki". Wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne więc otrzymały drobne prezenciki. Radość i uśmiech gościł w sercach i na twarzy przedszkolaków.

Czytaj więcej: Mikołaj w grupie "Biedronki"