^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 6 marca 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Róża, Wiktor, Jordan

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Zimowe zabawy na śniegu

Korzystając z uroków tegorocznej zimy, przedszkolaki z grupy „Motylki” w lutym bawiły się na pokrytym śniegiem placu zabaw. Biały puch sprawił, że dzieci w pełni oddały się zimowemu szaleństwu:

Czytaj więcej: Zimowe zabawy na śniegu

Tydzień w kosmosie

Tydzień od 08 do 12 lutego upłynął Motylkom z Przedszkola w Łęgu pod hasłem „Nie jesteśmy sami w kosmosie”. Kosmos jest nieskończony i jeszcze do tej pory nie udało się nikomu zbadać do końca jego struktury. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas wszechświatem.

Czytaj więcej: Tydzień w kosmosie

Święto Niepodległości w Przedszkolu - materiał archiwalny

Dnia 10 listopada 2020 r. w Przedszkolu w Łęgu grupa 3, 4 - latków obchodziła Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci śpiewały pieśni patriotyczne, przygotowały także piękne prace plastyczne w barwach narodowych. Dokładnie o godz. 11:11 dzieci wspólnie odśpiewały hymn Polski. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do Kraju Ojczystego, a także wyrabianie szacunku do symboli narodowych.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości w Przedszkolu - materiał archiwalny

Zima w grupie zerowej w Lipkach

Grudzień jest szczególnym miesiącem, ponieważ wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. W naszym przedszkolu jest to czas intensywnych, ale przede wszystkim radosnych przygotowań, które jeszcze bardziej wprowadzają nas w ten magiczny nastrój, na który większość z nas czeka cały rok.

Czytaj więcej: Zima w grupie zerowej w Lipkach

Kształtowanie wyobraźni

Grupa 3, 4-latków Pszczółki i Motylki, w ramach zajęć o emocjach, doskonaliła swoją wyobraźnię. Dzieci za pomocą różnorodnych zadań i prac grupowych pobudzały wyobraźnię i doskonaliły umiejętności na miarę swoich możliwości. Dużo śmiechu i radości przyniosło stworzenie własnego balonika - balonika marzeń.

Czytaj więcej: Kształtowanie wyobraźni

Dzień Kubusia Puchatka w grupie "Sówki"

8 stycznia w grupie "Sówki" obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. W tym wyjątkowym dniu wzięliśmy udział w grze pt. "Kubusiowa Przygoda". Mieliśmy do wykonania aż 11 zadań. Poznaliśmy historię Kubusia Puchatka, wzięliśmy udział w rozpoznawaniu bohaterów ze Stumilowego Lasu, pięknie i starannie wykonywaliśmy szlaczki zaprowadzając Kubusia do tortu.

Czytaj więcej: Dzień Kubusia Puchatka w grupie "Sówki"