^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 27 stycznia 2022 r.    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Powrót

Dzień Babci i Dziadka w grupie zerowej w Łęgu

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich życie bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce uczniowie zerówki,  przygotowali wierszyk i piosenkę. A że czasy takie, że dzisiejsze Babcie i Dziadkowie idą z duchem czasu, życzenia są w języku angielskim :)

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w grupie zerowej w Łęgu

Zimowe zabawy w grupie "Sówki"

Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Z tego powodu w trosce o zdrowie i hartowanie naszych małych organizmów urządziliśmy wesołe zabawy na śniegu. Dzieci kochają wszelkie aktywności na śniegu i świeżym powietrzu.

Czytaj więcej: Zimowe zabawy w grupie "Sówki"

Sensoryczna choinka

Zabawy sensoryczne dostarczają dziecku różnorodnych bodźców, które stymulują jego zmysły. Mogą służyć do oswajania dziecka z rzeczami, które powodują u niego lęk, ale też pomagają odkryć zaburzenia w rozwoju sensorycznym. Pełnią więc rolę terapeutyczną i stymulującą prawidłowy rozwój.

Czytaj więcej: Sensoryczna choinka

Dzień Pluszowego Misia w grupie "Pszczółki"

 

25 listopada 2021 r. w grupie "Pszczółki" obchodziliśmy bardzo ważne święto "Dzień Pluszowego Misia". Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach między innymi: "Jadą, jadą misie", "Pluszowy miś". Degustowały pyszny i zdrowy miodek. Wykonywały pracę plastyczną "Miś".

Czytaj więcej: Dzień Pluszowego Misia w grupie "Pszczółki"

Andrzejki w grupie "Motylki"

 

Koniec listopada był dla nas okazją do obchodzenia niezwykłego dnia, przepełnionego wróżbami i magią. Tego dnia mieliśmy okazję porozmawiać o naszej przyszłości, o zawodach, które możemy wykonywać, o naszych charakterach, czy też o przyjaźni i rodzinie.

Czytaj więcej: Andrzejki w grupie "Motylki"