^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 18 kwietnia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mapa

Deklaracja dostępności

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Wiosna w grupie zerowej w Łęgu

Nadeszła wiosna, słoneczna i radosna! Aby nasz szkolny ogródek wyglądał pięknie, tuż przy wejściu do szkoły obok świetlicy szkolnej posadziliśmy bratki. To doskonałe połączenie świetnej zabawy z nauką. Za pomocą narzędzi dzieci przygotowały dołki, posadziły kwiaty i podlały je wodą. Zajęcia na świeżym powietrzu sprawiły nam wiele frajdy.

Czytaj więcej: Wiosna w grupie zerowej w Łęgu

Lekcje profilaktyczne z pedagogiem szkolnym

W styczniu, lutym i marcu pedagog szkolny przeprowadził w klasach I-III Szkoły Podstawowej lekcje profilaktyczne  pt. "Prześladowanie w szkole" na podstawie przedstawienia pt. "Strach ma wielkie oczy", których celem było:
• uświadomienie uczniom, jakie zachowania względem nich w szkole nazywamy prześladowaniem

Czytaj więcej: Lekcje profilaktyczne z pedagogiem szkolnym

Próbny egzamin ósmoklasyty

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w dniach 17, 18 i 19 marca br. odbędzie się organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną próbny egzamin ósmoklasisty. Każdego z wyżej wymienionych dni uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły na godzinę 8:45, pozostawiają swoje osobiste rzeczy w szatni szkolnej i gromadzą się przed salami nr 13, 16 i 25, w których będzie przeprowadzany egzamin. Lista uczniów zdających w danej sali będzie wywieszona na drzwiach.

Czytaj więcej: Próbny egzamin ósmoklasyty

Uczniowie klas I w bibliotece szkolnej

W dniach 16 lutego i 2 marca 2021 r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej zostali przyjęci w poczet czytelników naszej szkolnej biblioteki. Zanim to nastąpiło, pierwszoklasiści zostali zapoznani z regulaminem biblioteki i czytelni, poznali zasady obchodzenia się z książką i pracę biblioteki. Elementem dopełniającym ten doniosły dla pierwszaków moment było

Czytaj więcej: Uczniowie klas I w bibliotece szkolnej