^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.    |    Imieniny obchodzą: Benita, Piotr, Paweł

Powrót

Zaproszenie!

 

Na prośbę Centrum Usług Społecznych w Czersku i Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Czersku przekazujemy zaproszenie dla Mieszkańców Miasta i Gminy Czersk do wspólnego bicia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących jednocześnie taniec Jerusalema.

Zaproszenie (kliknij tutaj!)

Czytaj więcej: Zaproszenie!

Dodatkowe dni wolne od zajęć

 

Przypomnienie: dni 24, 25 i 26 maja 2022 r. są w roku szkolnym 2021/2022 dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów klas I-VII Szkoły Podstawowej (kliknij tutaj!). Uczniowie klas VIII przystępują we wspomnianym czasie do egzaminu ósmoklasisty.

Dodatkowy dzień woly od zajęć

 

 

Przypomnienie: dzień 2 maja 2022 r. jest w roku szkolnym 2021/2022 dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Szkoły Podstawowej (kliknij tutaj!).

Akcja #RosyjskieKobietyZatrzymajcieWojnę

Nauczycielki oraz pracownice obsługi i administracji Szkoły Podstawowej w Łęgu przyłączają się do Akcji #RosyjskieKobietyZatrzymajcieWojnę związanej z apelem Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Duda do wszystkich Rosjanek o powstrzymanie toczącej się wojny. Akcja ta ma skłonić "matki, żony i córki rosyjskich żołnierzy", by wystąpiły "przeciwko dalszemu rozlewowi krwi".

Czytaj więcej: Akcja #RosyjskieKobietyZatrzymajcieWojnę

Zbiórka darów dla Ukrainy - podsumowanie

Podczas zbiórki prowadzonej w dniach 28.02-02.03.2022 r. udało się zebrać dary, które w czwartek 03.03.2022 r. wyruszyły bezpośrednio do Ukrainy. Dzięki Państwa hojności udało się przygotować drugi i trzeci transport z pomocą, które dotarły na granicę polsko-ukraińską. Jednocześnie chcemy poinformować, że skala potrzeb jest bardzo duża, więc zbiórka darów jest kontynuowana.

Czytaj więcej: Zbiórka darów dla Ukrainy - podsumowanie