^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 20 lutego 2018 r.    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Poczta walentynkowa

Święto zakochanych to wyjątkowy dzień dla wielu ludzi. Jest to doskonała okazja, aby wyznać swoją sympatię i przyjaźń do drugiej osoby. Dlatego Samorząd Uczniowski pamiętał o Dniu Świętego Walentego i zorganizował wyczekiwaną pocztę walentynkową.

Czytaj więcej: Poczta walentynkowa

Szkolenia dla rodziców

Zapraszamy na szkolenia dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum prowadzone przez psychologa szkolnego na temat "Jak motywować uczniów do nauki?":

  • 22 lutego 2018 r. godz. 15:30 - szkolenie dla rodziców uczniów klas I-V SP
  • 1 marca 2018 r. godz. 15:30 - szkolenie dla rodziców uczniów klas VI-VII SP i II-III G.

Zapraszamy!

Spotkania z policjantami

26 stycznia 2018 r., po apelach podsumowujących wyniki klasyfikacji w I semetrze bieżącego roku szkolnego odbyły się spotkania z policjantami Komisariatu Policji w Czersku dotyczące przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.

Czytaj więcej: Spotkania z policjantami

Akcja „Warto być dobrym” zakończona

Grudzień był czasem świątecznych porządków, przygotowań oraz refleksji. To również czas, kiedy ludzie wokół nas stają się nam szczególnie bliscy. Dlatego od 1 do 8 grudnia 2017 r. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej wraz z 30 DSH im. Ignacego Sikorskiego „Zieloni Łąg” przeprowadził akcję charytatywną  pod hasłem „Warto być dobrym”,

Czytaj więcej: Akcja „Warto być dobrym” zakończona

26 FINAŁ WOŚP W ŁĘGU

Za nami wyjątkowy i gorący Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zaangażowani w organizację tego wspaniałego przedsięwzięcia byli po raz kolejny uczniowie z Zespołu Szkół w Łęgu wraz z rodzicami, harcerze i instruktorzy, Stowarzyszenie „Nasza Wieś Będźmierowice”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Łąg, OSP Łąg, OSP Złe Mięso, Stowarzyszenie Sołectwo Łąg Kolonia, Koło Gospodyń Wiejskich „Łężanki”, Ośrodek Kultury w Łęgu.

Czytaj więcej: 26 FINAŁ WOŚP W ŁĘGU

Wyjazd do Opery Bałtyckiej

5 stycznia 2018 r. uczniowie angażujący się w prace Samorządów Uczniowskich Zespołu Szkół w Łęgu udali się do Gdańska do Opery Bałtyckiej na jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych spektakli baletowych pt. „Dziadek do orzechów”.

Czytaj więcej: Wyjazd do Opery Bałtyckiej

Jasełka i spotkania opłatkowe

W dniu 22 grudnia, jak co roku, społeczność Zespołu Szkół miała okazję uczestniczyć w jasełkach przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pod kierunkiem pań Joanny Jezierskiej, Małgorzaty Trzemeskiej i Barbary Jopek. Były one zwieńczeniem wyjątkowego dnia spotkań opłatkowych w poszczególnych klasach.

Czytaj więcej: Jasełka i spotkania opłatkowe

Dzień Śpiocha

21 listopada był w tym roku Dniem Śpiocha… Akcja zaproponowana dwa lata temu przez Samorząd Uczniowski wszystkim się tak spodobała, że takiego dnia nie mogło zabraknąć także i w tym roku szkolnym. Obowiązującym strojem była piżamka, szlafroczek i koniecznie mała, ulubiona przytulanka… Dzięki temu w szkole było wesoło i kolorowo.

Czytaj więcej: Dzień Śpiocha

Rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych

Dnia 10 listopada 2017 r. podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostały wręczone nagrody w konkursie pt. "Promocja czytelnictwa - plakat" dla klas V - VII Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz na najciekawszą zakładkę do książki dla klas I - IV Szkoły Podstawowej, zorganizowanych przez bibliotekę szkolną.

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych