^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 3 lipca 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Jacek, Tomasz

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w SP

W piątek 26 czerwca br. uczniowie Szkoły Podstawowej zakończyli edukację w roku szkolnym 2019/2020. Uczniowie, których rodzice zdecydowali, że ich dzieci skorzystają w tym dniu z możliwości spotkania z wychowawcami, pojawili się w szkole w wyznaczonym czasie. Zachowując środki bezpieczeństwa związane z trwającym czasem epidemii,

mieli okację; niektórzy po długim czasie; zająć miejsce w szkolnej ławce, odebrać świadectwa i nagrody, przekazać życzenia nauczycielom, koleżankom i kolegom na czas rozpoczynających się wakacji. Uczniowie, którzy nie odebrali świadectw w piątek, będą mogli to uczynić w terminie późniejszym w sekretariacie szkoły.

Tym razem nie odbył się apel podsumowujący pracę w całym roku szkolnym, więc tą drogą życzymy wszystkim pracownikom i uczniom Szkoły Podstawowej w Łęgu udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego po trudach nauki zdalnej i do zobaczenia 1 września 2020 r. podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego, miejmy nadzieję, że już w normalnych warunkach. Powodzenia!

Poniżej fotorelacja z zakończenia roku szkolnego i wyniki klasyfikacji końcowej.

DSC00377

DSC00352

DSC00353

DSC00354

DSC00355

DSC00356

DSC00359

DSC00361

DSC00364

DSC00365

DSC00369

DSC00373

DSC00379

DSC00384

DSC00389

DSC00390

DSC00392

DSC00393

DSC00394

DSC00404

DSC00405

DSC00415

DSC00416

DSC00417

DSC00420

DSC00421

DSC00427

DSC00429

DSC00430

DSC00431

 

 

Roczne wyniki klasyfikacyjne uczniów Szkoły Podstawowej
Rok szkolny 2019/2020:
 
1. Klasy I – III

 

Najlepsi uczniowie w nauce i zachowaniu:
Klasa 1a
1.    Nina Rekowska
2.    Zofia Rekowska
3.    Amelia Kąkolewska
4.    Oliwier Ackermann

Klasa 1b
1.    Anna Libiszewska
2.    Damian Libera
3.    Jakub Krause

Klasa 2a
1.    Amelia Szyfelbein
2.    Zofia Redzimska
3.    Borys Połom

Klasa 2b
1.    Zuzanna Kociałkowska
2.    Łucja Walkowska
3.    Lena Narloch
4.    Nadia Bazarnik
5.    Julia Rydzkowska

Klasa 3a
1.    Nadia Fierek
2.    Adam Lackowski-Duzowski
3.    Konrad Skwiercz
4.    Marcelina Szczepankiewicz
Klasa 3b
1.    Wiktoria Gełdon
2.    Jan Kulwas
3.    Wiktoria Kościeloniak
4.    Amelia Bujak
5.    Kacper Murawski
 
100% frekwencja na zajęciach:
1.    Zofia Redzimska
2.    Marcin Puchowski
3.    Jakub Oksentowicz
4.    Kacper Przytarski
5.    Laura Fioretti


2. Klasy IV – VIII
 
Średnie ocen semestralnych:

M    Klasa        Średnia
1    4                4,52
2    5a              4,37
3    6b              4,07
4    8b, 6a         4,01
5    5b              3,97
6    7a              3,87
7    7b              3,80
8    8a              3,72
 
Najlepsi uczniowie w klasach IV-VIII:


Miejsce    Uczeń
1    Bartosz Sikorski
2    Aleksander Czezowski
3    Jakub Kos
4    Paulina Mokwa
5    Jakub Rekowski
6    Konrad Wardyn
7    Sandra Babinska
7    Weronika Babinska
7    Oskar Bujak
8    Kamil Puchowski
9    Laura Szulc
10    Milena Grada
10    Kinga Rostankowska
10    Hubert Wardyn
10    Natasza Zabrocka
10    Damian Zblewski
11    Julia Pałubicka
12    Łukasz Cherek
13    Wiktoria Mundra
14    Weronika Jopek
15    Filip Ackermann
15    Weronika Czapiewska
15    Aleksandra Dulska
15    Natalia Grada
15    Szymon Grada
15    Zuzanna Klaman
15    Hubert Wróblewski
 
100% frekwencja na zajęciach w klasach IV-VIII:
1.    Filip Reszka
2.    Konrad Wardyn
3.    Piotr Kolinski
4.    Bartosz Sikorski
5.    Filip Babiński
6.    Zuzanna Klaman
7.    Joanna Pietruszka
8.    Beata Fioretti
9.    Hubert Wróblewski
10.  Roksana Sznajder