^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 18 stycznia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Konkurs Matematyczny "Kangur"

Z uwagi na zmienioną formułę w bieżącym roku szkolnym, Konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Uczeń mógł rozwiązywać zadania dostępne na Platformie z poziomu własnego komputera domowego za pośrednictwem Internetu. Z uwagi na inny charakter konkursu uczniowie mogli najpierw przystąpić do tzw. próby, która nie była oceniana, a miała za zadanie oswoić uczniów z nową formułą.

Konkurs próbny odbył się, w zależności od kategorii wiekowej, w dniach 25 i 26 maja w wyznaczonych godzinach. Czas na rozwiązanie zadań został przedłużony do 90 minut. Przed przystąpieniem do Konkursu każdy uczeń otrzymał login i hasło do Platformy. Należało się zalogować i przystąpić do rozwiązywania zadań podanego dnia w wyznaczonym czasie. Właściwy Konkurs odbył się odpowiednio w  kategoriach:
- Kadet (uczniowie klas 7, 8) 2 czerwca
- Beniamin (uczniowie klas 5, 6) 3 czerwca
- Maluch (uczniowie klas 3, 4) 4 czerwca
- Żaczek (uczniowie klas 2) 5 czerwca
Do konkursu z naszej szkoły zgłosiło się 26 uczniów, natomiast udział w konkursie wzięło łącznie 16 uczniów.  
Gratulujemy wszystkim uczniom udziału w matematycznych zmaganiach, a w sposób szczególny:
- Amelii Szyfelbein, klasa 2 (Wyróżnienie w kategorii Żaczek)
- Pawłowi Nakielskiemu, klasa 3 (Wyróżnienie w kategorii Maluch)
- Paulinie Mokwa, klasa 5 (Wyróżnienie w kategorii Beniamin)
- Amelii Pora, klasa 6 (Najlepszy wynik w szkole w kategorii Beniamin)
- Natalii Grada, klasa 7 (Najlepszy wynik w szkole w kategorii Kadet).