^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 18 stycznia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Zakończenie edukacji uczniów klas 8 SP

 

Szanowni Państwo!
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2019/2020 chciałbym przekazać informację o organizacji zakończenia edukacji uczniów klas 8 Szkoły Podstawowej w Łęgu w dniu 26 czerwca br., uwzględniającej zasady postępowania w czasie epidemii.

Uczniowie klas 8, których Rodzice uznają, że możliwy jest udział dziecka w uroczystości zakończenia i odebranie podczas tego spotkania świadectwa ukończenia szkoły, gromadzą się w dużej sali gimnastycznej o godzinie 11:00. Przy wejściu do budynku zakładają maseczkę i dezynfekują ręce pod nadzorem pracownika szkoły, po czym udają się bezpośrednio do sali gimnastycznej. Niestety, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, biorąc pod uwagę wytyczne sanitarne, nie jest możliwe w tym dniu przebywanie na terenie szkoły Rodziców. Jest nam bardzo przykro, ale w uroczystości, która ze względu na wyjątkową sytuację będzie miała nieco skromniejszy wymiar niż w latach poprzednich, mogą wziąć udział jedynie absolwenci, nauczyciele uczący w szkole podstawowej i przedstawiciel Rady Rodziców. Po zakończonym spotkaniu przewidziane jest wykonanie zdjęć przed budynkiem szkolnym.

Świadectwa uczniów, którzy nie pojawią się na spotkaniu, będą do odbioru w sekretariacie szkoły od 29 czerwca br. w godzinach od 8:00 do 13:00.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość w tej sprawie.

Z poważaniem
Zdzisław Jarząbek