^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 17 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz

Powrót

Dzień Uśmiechu

Dnia 06.10.2017 r. (piątek) w naszej szkole panował wyjątkowo pogodny nastrój. Po raz pierwszy członkowie Samorządu Uczniowskiego SP wraz z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy szkolnej zorganizowali Dzień Uśmiechu. Podczas przerw uczniowie rozdawali uśmiechnięte emblematy i życzyli każdemu miłego dnia.

Wcześniej ogłosili, że w ten dzień ubieramy się na żółto. Wychowankowie również na drzwiach każdej z sal przyczepiali różne emotki. Ten dzień miał na celu przypomnienie wszystkim jak ważny jest uśmiech i jak wiele dobrego on może zdziałać. Organizatorzy mają nadzieję, że sprawili pracownikom szkoły i uczniom chociaż odrobinę radości, a uśmiech będzie gościł na ich twarzach każdego dnia.


PAMIĘTAJCIE!
„Uśmiech jest najprawdziwszym,
kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy”.
Jan Twardowski

1

2

3

4

5

6

7