^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 17 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz

Powrót

Dzień Mamy w świetlicy szkolnej

Dzień Matki to jedno z ważniejszych świąt w ciągu roku. To  przecież  Mama obdarzyła nas nieograniczoną miłością i troszcząc się prowadzi nas przez życie nie oczekując niczego w zamian. Na co dzień nie mamy zbyt wiele czasu, by odpowiednio się odwdzięczyć, dlatego też w świetlicy szkolnej dzieci chcąc podziękować za trud, troskę, miłość i opiekę wykonały ponad 100 świeczników dla swoich Mam.

Gimnazjaliści podjęli się  odpowiedzialnego zadania - dekorowania słoiczków przy użyciu kleju na gorąco, natomiast młodsze dzieci zajęły się wykończeniem ich kaszą manną lub kawą i włożeniem świeczki. Taki drobny lecz wykonany z sercem upominek dzieci oraz młodzież wręczyły wraz z laurkami swoim rodzicielkom w dniu Ich Święta czyli 26 maja 2017 r. Mamy nadzieję, że na twarzach Mam pojawił się uśmiech!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12