^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 8 marca 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Beata, Stefan, Wincenty

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Młyńskie Koło 2020 dla Sabiny Redzimskiej

29 stycznia 2021 r. w budynku Gminnego Centrum Kultury w Czersku odbyła się uroczystość wręczenia nagród Młyńskie Koło 2020. Statuetkę w kategorii Nauka i Edukacja przyznano nauczycielce Zespołu Szkół Pani Sabinie Redzimskiej. Gratulujemy!!!

zdjecie

Uzasadnienie:

Sabina Redzimska jest nauczycielką w Zespole Szkół w Łęgu. Od wielu lat wychowuje młodzież i stara się zaczepić w niej chęci do uprawiania sportu, angażowania się w akcje społeczne czy charytatywne. Pani Sabina sama też inicjuje różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu pomoc innym. Jest bardzo zaangażowana w prowadzenie 30 Drużyny Harcerskiej „Zieloni” w Łęgu.

 

Ponadto w tej samej kategorii nominację uzyskał śp. Kazimierz Zabrocki.

Uzasadnienie:

Śp. Kazimierz Zabrocki całe swoje zawodowe życie poświęcił edukacji. Przez prawie 40 lat był dyrektorem szkoły w Łęgu. To w czasie jego kierowania placówką, szkoła zyskała nowe piętro i wybudowano salę gimnastyczną. Po przejściu na emeryturę powołał do życia w Łęgu szkołę średnią dla dorosłych. Prowadził ją do końca, do czerwca zeszłego roku. Ś.p. Kazimierz Zabrocki wychował wiele pokoleń młodzieży, był też bardzo zaangażowany w życie społeczne naszej gminy.

Link do filmu z uroczystości