^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 25 stycznia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Wirtualne spotkanie z Mikołajem w Lipkach

"A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna
Od domu do domu ciężką pracę ma
Jego piękną brodę pokrył srebrny lód
Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł."

Ostatnia wizyta Mikołaja tak mu się spodobała, że postanowił spotkać się z nami po raz trzeci. Tym razem w bardziej nowoczesny sposób...przez komunikator. Przed śniadaniem śpiewaliśmy świąteczne piosenki, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi.

Dzieci szybko pobiegły przywitać tajemniczego gościa, jednak zamiast Mikołaja zauważyły obok swoich butów paczuszki w pięknych świątecznych woreczkach. Dzieci bardzo chciały podziękować Mikołajowi za prezenty. Za sprawą Elfów udało nam się z nim skontaktować przez komunikator. Okazało się, że Mikołaj sporo wie o naszej grupie...wiedział, czym się zajmujemy, co lubimy śpiewać, czym lubimy się bawić. Dzieci zadawały sporo pytań, opowiedziały wiersze, zaśpiewały piosenkę.  Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok. Dzieci przez cały dzień przeżywały ten magiczny czas spędzony z Mikołajem. Uśmiech nie schodził im z twarzy. Po spotkaniu dzieci wykonały portrety naszego gościa, które zdobiły nasze tablice.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie paczek.

1

2

3

4

5

6

13

14

15

16

17