^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 18 kwietnia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mapa

Deklaracja dostępności

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Podsumowanie konkursu plastycznego

W dniu 08.11.2019 r. podczas apelu z okazji Święta Niepodległości zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody za świetlicowy konkurs fotograficzno-plastyczny pt. „Ja i mój pupil”. Konkurs był przeznaczony dla wszystkich uczniów z naszej szkoły. Celem konkursu było przede wszystkim kształtowanie właściwych nawyków dbania o swoje zwierzęta („pupili”) oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej inspirowanej tematyką zwierząt.

Technika i forma pracy była dowolna, co sprzyjało ciekawym pomysłom na wykonanie prac konkursowych. I tak pierwsze miejsca zajęli Julia Pastwa kl. IIb i Damian Deja kl. Vb, na  drugim miejscu uplasowali się uczniowie Łukasz Makowski kl. Ia, Hubert Polakowski kl. Ib, Borys Połom kl. IIa, Wiktoria Kościelniak kl. IIIb, Roksana Sznajder kl. VIIb oraz trzecie miejsce zajęli Wiktoria Gełdon kl. IIIb, Lena Makowska kl. IIIb, Joanna Pietruszka kl. Vb, Oliwia Mleczek kl. IV oraz Wiktoria Drążek kl. Vb. Zostały również wyróżnione prace uczniów Zuzanny Łengowskiej kl. Ia, Łukasza Nowakowskiego kl. Ia oraz Ignacego Nakielskiego kl. Ib. Uczniowie sumiennie przyłożyli się do pracy czego efektem końcowym były piękne prace. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy i zachęcamy uczniów do udziału w następnych konkursach.

DSC09684

DSC09685