^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 26 maja 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Powrót

Akcja strajkowa - aktualizacja cd.

 

Informuję, że od 27 kwietnia (sobota) akcja strajkowa w Zespole Szkół w Łęgu zostaje zawieszona. W związku z powyższym wszystkie zajęcia w Przedszkolu, Szkole Podstawowej i Gimnazjum od 29 kwietnia (poniedziałek) będą odbywały się zgodnie z planem.

Dziękujemy wszystkim za zrozumienie, wyrazy poparcia i przepraszamy za wszelkie utrudnienia, które wystąpiły w czasie trwania akcji strajkowej.

 

Informuję również, że od poniedziałku obowiązuje zmieniony plan zajęć. Bardzo proszę o zapoznanie się z nowym rozkładem lekcji w dzienniku elektronicznym.

Przypominam, że zgodnie z ustaleniami podjętymi na początku roku szkolnego, dzień 2 maja (czwartek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Uczniom, którzy w tym dniu pojawią się w szkole, zostanie zapewniona opieka świetlicowa.