^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 22 lipca 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Test wiedzy o zdrowiu

W dniu 31 maja, podczas uroczystości z okazji Dnia Dziecka, w szkole zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym. I tak dyplomy i nagrody otrzymali:

  • w klasach I-III za wykonanie pracy plastycznej pt. „Jak dbam o swoje zdrowie”:

I miejsce – Laura Szulc III i Adam Lackowski-Duzowski IIa

wyróżnienia: Zuzanna Lewandowska Ia, Karina Barecka Ia, Paulina Kolińska Ia, Julia Rydzkowska Ib, Kaja Kos Ib, Laura Pozorska  IIa, Nadia Fierek IIa, Marcelina Szczepankiewicz IIa,  Konrad Skwiercz IIa, Jan Kulwas IIb, Jakub Szyfelbajn III, Łukasz Cherek III,  Aleksandra Dulska III, Konrad Wardyn III, Makary Hoffmann III

  • w klasach IV – VI za wykonanie plakatu pt. „STOP przemocy i agresji”:

I miejsce – Roksana Sznajder VIb
wyróżnienia: Nikodem Barecki  IVb, Milena Grada Va, Krystyna Domagała VIb

  • w klasach VII – VIII i III Gimnazjum za wykonanie plakatu pt. „Szkoła w Łęgu szkołą promującą zdrowie”:

I miejsce – Dominika Barecka.
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Dodatkowo w dniu 28 maja br. w Zespole Szkół został przeprowadzony test wiedzy o zdrowiu w klasach II-III oraz test wiedzy o zdrowiu i środkach uzależniających w klasach IV-VI i VII – VIII, III Gimnazjum. W teście brali udział uczniowie, którzy sami się zgłosili, bądź zostali wytypowani przez wychowawców klas. I tak dyplomy i nagrody otrzymali:

  • w klasach II-III:  

I miejsce – Maciej Biesek IIa
II miejsce – Adam Lackowski-Duzowski IIa, Hubert Pałubicki IIa, Filip Reszka III, Aleksandra Dulska III, Laura Szulc III, Radosław Jopek III
III miejsce – Wiktoria Gełdon IIb, Szymon Lewandowski IIb, Elwira Tecław III, Konrad Wardyn III,  Makary Hoffmann III

  • w klasach IV – VI:

I miejsce – Daria Gełdon VIa
II miejsce – Hubert Wróblewski Vb, Kamil Wasiniewski VIb
III miejsce –  Bartosz Sikorski IVa, Klaudia Cherek Va, Sandra Babińska Vb, Julita Janikowska VIa, Szymon Grada VIb

  • w klasach VII – VIII i III Gimnazjum:

I miejsce – Liwia Redzimska IIIb Gimnazjum
II miejsce – Paulina Gliniecka IIIa Gimnazjum
III miejsce – Oliwia Stawicka VIIa.
Wszystkim uczniom dziękujemy za aktywny udział w teście, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy bogatej wiedzy o zdrowiu i środkach uzależniających.

IMG-20190603-WA0003

IMG-20190603-WA0012

IMG-20190603-WA0015

IMG 20190530 153005528

IMG 20190530 153031867

IMG 20190530 153039106

IMG 20190531 113456424

IMG 20190531 113534417

IMG 20190531 113602214

IMG 20190531 113635226

IMG 20190531 113654328

IMG 20190531 113712885

IMG 20190531 113727100

IMG 20190531 113740464

IMG 20190531 113751926

IMG 20190531 113807420

IMG 20190531 113821521

IMG 20190531 113831735

IMG 20190531 113959736 BURST001

IMG 20190531 114005027

IMG 20190531 114023752

IMG 20190531 114102383

IMG 20190531 114115085

IMG 20190531 114126749

IMG 20190531 114138031

IMG 20190531 114154248 BURST001

IMG 20190531 114334449

IMG 20190531 114337799

IMG 20190531 114341517

IMG 20190531 125753740

IMG 20190531 125815655

IMG 20190531 125818003

IMG 20190531 125849432

IMG 20190531 125912215

IMG 20190531 125922368 HDR

IMG 20190531 125936758

IMG 20190531 130427726 HDR