^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 27 maja 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Powrót

Zimowisko część V

V dzień
To ostatni dzień, w którym nasza zimowiskowa przygoda się kończy. Ale zaraz jeszcze chwila… bo w tym dniu również dużo się działo… A mianowicie po pysznym śniadanku udaliśmy się autokarem do kina na bajkę filmową pt. "Jak wytresować smoka 3", która uczniom bardzo przypadła do gustu.

Po powrocie do szkoły zjedliśmy pyszny obiad, za który wszyscy serdecznie podziękowaliśmy naszym paniom z kuchni oraz za wszystkie przygotowywane posiłki. Następnie udaliśmy się do świetlicy by podsumować cały tydzień zimowiska. Dzieci wyrażały same pozytywne opinie na temat zorganizowanych wycieczek oraz zajęć prowadzonych na miejscu w szkole. Każdy z uczestników zimowiska otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody, które otrzymaliśmy od sponsorów, za co serdecznie dziękujemy. Wszyscy uczestnicy Zimowiska 2019 w Szkole Podstawowej w Łęgu potwierdzają, że pierwszy tydzień ferii podczas zimowiska spędzili „Bezpiecznie, zdrowo, twórczo i aktywnie…” w duchu dobrej zabawy oraz niezapomnianej przygody.

51

52

53

54