^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 24 lutego 2024 r.    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1  

Ferie zimowe SP

01-02-2024
2  

Ferie zimowe SP

02-02-2024
3  

Ferie zimowe SP

03-02-2024
4  

Ferie zimowe SP

04-02-2024
5  

Ferie zimowe SP

05-02-2024
6  

Ferie zimowe SP

06-02-2024
7  

Ferie zimowe SP

07-02-2024
8  

Ferie zimowe SP

08-02-2024
9  

Ferie zimowe SP

09-02-2024
10  

Ferie zimowe SP

10-02-2024
11  

Ferie zimowe SP

11-02-2024
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Laboratoria Przyszłości

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Stypendia

Przetargi

Doradztwo zawodowe

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Podsumowanie I semestru w klasach IV-VIII SP

 
Podsumowania wyników edukacyjnych i zachowania na koniec pierwszego semestru roku szkolnego 2023/2024 dla klas IV-VIII Szkoły Podstawowej dokonano podczas apelu 26 stycznia br. Dodatkowo wręczono dyplomy i nagrody przyznane w ostatnio odbytych konkursach szkolnych.
Wyróżnienia otrzymały także oddziały, których uczniowie wzięli udział w zrealizowanej w szkole akcji zbiórki makulatury.
 
Wyniki klasyfikacji semestralnej.
1. Średnie ocen klasyfikacyjnych z przedmiotów uzyskane w poszczególnych oddziałach:
  • Klasa 4a - 4,24
  • Klasa 4b - 4,10
  • Klasa 6a - 3,99
  • Klasa 5  - 3,95
  • Klasa 8 -  3,79
  • Klasa 6b - 3,77
  • Klasa 7 -  3,49

 

2. Uczniowie z najwyższymi średnimi ocen klasyfikacyjnych:

  • Lena Smaglińska
  • Amelia Szyfelbein
  • Alicja Piwońska
  • Martyna Sznajder
  • Lena Narloch
  • Zofia Rostankowska
  • Konrad Wardyn
  • Malwina Pietruszka
  • Pola Szarmach
  • Jakub Krause
  • Aleksandra Dulska
  • Alan Linda
  • Julia Pastwa
  • Marcin Puchowski

 

3. Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach szkolnych:

  • Klasa 4a - Nikodem Babiński, Lilianna Bruska, Maja Kniter
  • Klasa 4b - Dominika Kowalczyk, Zofia Rostankowska, Lena Smaglińska, Pola Szarmach, Martyna Sznajder
  • Klasa 5  - Emilia Bukowska, Zuzanna Łengowska
  • Klasa 6a - Zofia Redzimska
  • Klasa 7  - Wiktoria Gełdon, Konrad Skwiercz
  • Klasa 8  - Filip Reszka

DSC02467

DSC02468

DSC02469

DSC02470

DSC02471

DSC02472

DSC02473

DSC02474

DSC02475

DSC02476

DSC02477

DSC02478

DSC02479

DSC02480

DSC02482

DSC02484

DSC02486

DSC02490

DSC02491

DSC02492

DSC02495

DSC02496

DSC02498

DSC02500

DSC02501

DSC02503

DSC02506

DSC02507

DSC02508

DSC02509

DSC02510

DSC02511