^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 18 kwietnia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mapa

Deklaracja dostępności

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Próbny egzamin ósmoklasyty

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w dniach 17, 18 i 19 marca br. odbędzie się organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną próbny egzamin ósmoklasisty. Każdego z wyżej wymienionych dni uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły na godzinę 8:45, pozostawiają swoje osobiste rzeczy w szatni szkolnej i gromadzą się przed salami nr 13, 16 i 25, w których będzie przeprowadzany egzamin. Lista uczniów zdających w danej sali będzie wywieszona na drzwiach.

Harmonogram przeprowadzania egzaminu próbnego jest następujący:
- 17 marca (środa): język polski, początek egzaminu 9:00, planowany koniec 11:30
- 18 marca (czwartek): matematyka, początek egzaminu 9:00, planowany koniec 11:15
- 19 marca (piątek): język obcy, początek egzaminu 9:00, planowany koniec 11:00.
Uczniowie wnoszą do sali egzaminacyjnej na język polski i język obcy jedynie długopis z czarnym tuszem, a na matematykę dodatkowo liniał. Na każdą część egzaminu uczniowie mogą wnieść do sali egzaminacyjnej zgodnie z indywidualnymi potrzebami małą butelkę wody.
Egzamin próbny będzie się odbywał zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Poniżej wyciąg z wytycznych opracowanych przez CKE, MEN i GIS dotyczących organizowania i przeprowadzania testów diagnostycznych. Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią dokumentu.

Wyciąg

Pełny tekst instrukcji dostępny jest pod adresem:

https://cke.gov.pl/informacje-o-testach-diagnostycznych-probny-egzamin-osmoklasisty-i-maturalny/

W dniach przeprowadzenia testu diagnostycznego uczniowie klas ósmych nie będą realizowali nauczania zdalnego.