^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 8 marca 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Beata, Stefan, Wincenty

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Wyniki klasyfikacji po I semestrze

 

 

Wyniki klasyfikacji uczniów Szkoły Podstawowej po pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021:

1. Klasy I – III

Najlepsi uczniowie w nauce i zachowaniu:

Klasa 1a
Piwońska Alicja
Bruska Lilianna
Kniter Maja
Mokwa Łukasz
Wasiniewska Sabina
Klaman Nadia
Landowski Ksawery
Osowski Alan

 

Klasa 1b
Smaglińska Lena
Szarmach Pola
Sznajder Martyna
Pietruszka Malwina
Rostankowska Zofia

 

Klasa 2a
Rekowska Nina
Rekowska Zofia
Ackermann Oliwier

 

Klasa 2b
Libiszewska Anna
Krause Jakub
Libera Damian
Fiał Sebastian

 

Klasa 3a
Szyfelbein Amelia
Puchowski Marcin
Połom Borys
Redzimska Zofia

 

Klasa 3b
Bazarnik Nadia
Narloch Lena
Walkowska Łucja
Janikowski Adrian
 
100% frekwencja na zajęciach:

1a    Babiński Nikodem, Klaman Nadia, Piwońska Alicja, Wasiniewska Sabina
1b    Gorzula Oktawia, Pruszak Antoni, Smaglińska Lena
2a    Nowakowski Łukasz
2b    Libera Damian
3a    Puchowski Marcin, Czarnowski Dawid
3b    Bazarnik Nadia, Narloch Lena, Oksentowicz Jakub, Prill Błażej, Przytarski Kacper

 

2. Klasy IV – VIII
Średnie ocen semestralnych:

Miejsce Klasa  Średnia
1 5 4,34
 2  4 4,33
 3  6a  4,00
4 7a 3,84
5 8a 3,73
6 8b 3,67
7 6b 3,61
8 7b 3,56

 

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VIII (średnia ocen co najmniej 4,75):

 Miejsce Uczeń Klasa
1 Bartosz Sikorski 6a
2  Aleksander Czezowski  6a 
3  Hubert Wardyn 6a
4 Konrad Wardyn 5
5 Paulina Mokwa 6a
  Kamil Puchowski 8a
  Konrad Skwiercz 4
6 Oskar Bujak 6a
7  Łukasz Cherek 5
  Aleksandra Dulska 5
8 Wiktoria Gełdon 4
9 Weronika Babinska 6a
  Zuzanna Klaman 6a
10 Amelia Bujak 4
11 Natalia Grada 8b
  Damian Zblewski 7a
12 Jan Kulwas 4