^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 25 stycznia 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i Środkach Uzależniających

W Zespole Szkół w Łęgu od wielu lat szczególną uwagę poświęca się  promocji zdrowia. Uczniowie wykazują ogromne zainteresowanie tą tematyką i mocno angażują się w działania podejmowane w ramach realizacji zadań związanych z promocją zdrowego stylu życia oraz profilaktyką uzależnień. Sprawdzeniem ich wiedzy w tym zakresie był przeprowadzony 18 listopada 2020 r. Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i Środkach Uzależniających.

W tym roku w klasach IV-VI i VII-VIII został przeprowadzony test w trybie online. Głównym celem konkursu było pogłębianie wśród uczniów wiedzy na temat funkcjonowania organizmu człowieka, zasad prawidłowego żywienia oraz profilaktyki uzależnień.
Laureatami tego konkursu w klasach IV-VI zostali:
I miejsce:
Aleksander Czezowski kl. VIa – uzyskując wynik 96%
II miejsce:
Bartosz Sikorski kl. VIa- uzyskując wynik 92%
III miejsce:
Nadia Fierek kl. IVa- uzyskując wynik 88%
IV miejsce:
Wiktoria Gełdon kl. IVa- uzyskując wynik 76%.
Laureatami konkursu w klasach VII-VIII zostali:
I miejsce:
Krystyna Domagała  kl. VIIIb – uzyskując wynik 85%
II miejsce:
Bogdan Różański kl. VIIIa- uzyskując wynik 81%.
Zwycięzcom gratulujemy!!! Dyplomy oraz nagrody wręczymy uczniom kiedy wrócą do szkoły na zajęcia stacjonarne.