^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 27 listopada 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Zasady funkcjonowania Zespołu Szkół

 

Zasady funkcjonowania Przedszkola i Szkoły Podstawowej od 9 do 29 listopada br.:

  1. Oddziały przedszkolne i grupa zerowa w Szkole Podstawowej funkcjonują na dotychczasowych zasadach realizując wychowanie przedszkolne zgodnie z planem zajęć w trybie stacjonarnym (z uwzględnieniem ewentualnego czasu kwarantanny wyznaczonego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Chojnicach).
  2. Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej pozostają w domach i realizują edukację wczesnoszkolną w trybie zdalnym łącząc się z nauczycielami prowadzącymi poszczególne zajęcia na platformie Office 365 w aplikacji Teams oraz wykonując zadania przypisane do wykonania na dany dzień w zakładce "Zadania domowe" w dzienniku elektronicznym. Częstotliwość i czas spotkań zdalnych nauczycieli z uczniami zostanie ustalony przez wychowawców klas po konsultacji z rodzicami uczniów. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest obowiązkowe, a obecność podczas połączenia zdalnego będzie podlegała sprawdzeniu. Obowiązkowe jest również wykonywanie wszystkich zadań przekazanych za pomocą dziennika elektronicznego na dany dzień. Wszystkie problemy związane ze zdalnym nauczaniem proszę zgłaszać do wychowawcy klasy.
  3. Uczniowie klas IV-VIII pozostają w domach i prowadzą edukację w trybie zdalnym, łącząc się zgodnie z obowiązującym planem zajęć (plan w dzienniku elektronicznym) z nauczycielami prowadzącymi poszczególne przedmioty na platformie Office 365 w aplikacji Teams. Po zalogowaniu się na platformę Office z wykorzystaniem swojego indywidualnego loginu i hasła, należy uruchomić aplikację Teams, a następnie dołączyć do zajęć wynikających z obowiązującego planu. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest obowiązkowe, a obecność podczas połączenia zdalnego podlega sprawdzeniu. Jeżeli wystąpią problemy z łączeniem się na zajęcia zdalne, proszę o niezwłoczne poinformowanie wychowawcy klasy o tym fakcie za pomocą poczty w dzienniku elektronicznym lub w innej, ustalonej z wychowawcą formie.
  4. Zajęcia logopedyczne i rewalidacyjne dla uczniów klas I-VIII będą realizowane w formie uzgodnionej z rodzicami zainteresowanych uczniów.
  5. Szczegółowe informacje o zasadach dowożenia uczniów na zajęcia w grupie zerowej w szkole i w grupach przedszkolnych oraz o funkcjonowaniu świetlicy szkolnej będą przekazane indywidualnie rodzicom zainteresowanych uczniów.
  6. Wszelkie informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu Zespołu Szkół będą publikowane na stronie internetowej oraz przekazywane za pomocą poczty w dzienniku elektronicznym.

Zdzisław Jarząbek

dyrektor ZS w Łęgu