^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 8 sierpnia 2022 r.    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Deklaracja dostępności

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

"Wiewiórki" obchodzą Dzień Dziecka

"Jesteśmy dziećmi! Chcemy miłości!
Jesteśmy dziećmi! Chcemy radości!
Chcemy by często tulono nas
I żeby miło płynął nam czas."

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W słoneczne, wtorkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego Przedszkola wybrały się na plac Przedszkola w Łęgu, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Miały możliwość pięknie pomalować swoje buźki. Swoją obecnością zaszczyciła nas sama Myszka Miki. Panie uatrakcyjniły nam czas wieloma zabawami. Dużą atrakcją okazał się dmuchany zamek.

Następnego dnia świętowaliśmy również w naszym Przedszkolu, gdzie odwiedziła nas pani proponując dzieciom wiele bardzo ciekawych zabaw. Dzieci bardzo dobrze bawiły się podczas zamykania w wielkiej bańce, jak i zbijania baniek wypełnionych dymem. Tego dnia  odwiedzili nas również panowie z OSP Złe Mięso, którzy zaprezentowali sprzęt strażacki, jednak największym wydarzeniem była przejażdżka wozem strażackim na sygnale ;) Rodzice uatrakcyjnili nam ten dzień pysznymi smakołykami. Nie zabrakło również takich pyszności jak uwielbianej przez dzieci waty cukrowej oraz lodów. Kolejną atrakcją było poszukiwanie ukrytego skarbu. Nasze "Wiewiórki", żeby dotrzeć do skarbu musiały złożyć przysięgę pirata oraz wykonać kilka zadań. Odnaleźli klucz do skrzyni, przy każdym zadaniu znajdował się skrawek mapy, która pomogła nam odnaleźć skarb. Finał okazał się sukcesem, wszystkie dzieci dotarły do skarbu. Wszyscy świetnie się bawili. Nie odbyłoby się wszystko na takim poziomie, gdyby nie pomoc i współpraca z rodzicami, za co bardzo DZIĘKUJĘ.