^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 25 września 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Zjazd Hufca w Chojnicach

W piątek (8.11.2019) instruktorki naszej drużyny wybrały się na Zjazd Hufca do Chojnic w celu podsumowania 4-letniej działalności oraz wybrania nowych władz. Ustępująca Komenda wręczyła delegatom podziękowania za dotychczasową służbę. Wręczone zostały także certyfikaty za 3-letnią, 5-cio letnią oraz 10-cio letnią służbę instruktorską. Nasze druhny instruktorki oczywiście takie certyfikaty otrzymały.

Następną częścią zjazdu były sprawozdania ustępującego Komendanta i Komendy Hufca, Hufcowej Komisji Rewizyjnej oraz opinia Komendy Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej. Później delegaci dyskutowali między innymi nad strategią funkcjonowania Hufca. Kolejną część obejmowały wybory nowego Komendanta Hufca, Komendy Hufca oraz Komisji Rewizyjnej.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Komendantem na kolejną kadencję jednogłośnie wybrano hm. Wojciecha Zygmańskiego.
Komendę Hufca wybrano w składzie:
hm. Anna Synoradzka - skarbnik
pwd. Judyta Kryger - zastępca komendanta
phm. Przemysław Singer - członek KH ds. pracy z kadrą
pwd. Melania Podolska - członek KH ds. programowych
pwd. Kamila Janikowska - członek KH
Po wielogodzinnych obradach Zjazd zakończyliśmy kręgiem.

zdjecia7

zdjecie1

zdjecie2

zdjecie3

zdjecie4

zdjecie5

zdjecie6

zdjecie8

zdjecie9