^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 17 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz

Powrót

Dzień Kredki w świetlicy szkolnej

22 listopada obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Kredki. Dlatego też w tym dniu kredka znajdowała się w centrum naszych zainteresowań, a wszelkie działania dzieci skierowane były na zabawę i eksperymentowanie. Uczniowie wzięli udział w różnych grach, zabawach i konkursach związanych tematycznie z kredkami.

W tym dniu był też momnet, w którym wysłuchano, śpiewano piosenkę pt. „Kolorowe kredki w pudełeczku noszę …”. Przy dźwiękach tej znanej, lubianej piosenki dzieci, w naszej świetlicy szkolnej, bawiły się kredkami, układały z nich budowle, kolorowały ciekawe ilustracje. Każda grupa dzieci w dowolny, fantazyjny sposób projektowała kredki i kredeczki. Uczniowie wykazali się wyobraźnią i radością działania. Pojawiły się paseczki, kuleczki, kolorowe szlaczki. Następnie wszyscy chętnie pozowali do zdjęć. Uśmiechnięte buzie pokazują, że był to udany dzień.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14