^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 20 marca 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Powrót

"Koło Młyńskie" dla Pani Anety Bolałek

Dnia 16 lutego w Ośrodku Kultury w Czersku zostały uroczyście wręczone nagrody „Młyńskie Koło” za dokonania w 2017 roku. Podczas uroczystości na scenie zaprezentowali się nagrodzeni i artyści m.in. Ziemia Czerska oraz Paradise. Statuetki wręczała Burmistrz Czerska Pani Jolanta Fierek i Kanclerz Kapituły Pan Ryszard Kuchta.

Statuetkę w kategorii Edukacja, Oświata i Wychowanie przyznano nauczycielce Zespołu szkół w Łęgu, Pani Anecie Bolałek.
Pani Aneta podczas odbierania nagrody serdecznie podziękowała uczniom za energię, którą ją obdarzają; jak stwierdziła młodzież i dzieci są dla niej "kołem napędzającym do działania"; również rodzicom za okazane wparcie i życzliwość, a także koleżankom, kolegom z grona pedagogicznego, pracownikom szkoły oraz Dyrekcji za ogromną pomoc w realizacji każdego działania oraz za wzajemną pomoc i wsparcie w trudniejszych chwilach.

Gratulujemy!!!

3

Zdjęcie UM w Czersku

1

2