^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 22 lipca 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Zawody sportowe

 

Dnia 20.05.2019 r. uczniowie Zespołu Szkół w Łęgu wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Lekkoatletycznych. Sukcesem na podium zakończyli rywalizację:

  • Wiktoria Ostrowska I miejsce w biegu na 1000 m
  • Dominika Barecka II miejsce w biegu na 1000 m
  • Michalina Domagała I miejsce w pchnięciu kulą, II miejsce w rzucie dyskiem,
  • Celina Brzoskowska II miejsce w skoku w dal
  • Natalia Prabucka III miejsce w skoku w dal
  • Godlewska Eliza III miejsce w pchnięciu kulą, III miejsce w rzucie oszczepem
  • Sandra Stefaniak II miejsce w pchnięciu kulą, II miejsce w rzucie oszczepem, III miejsce w rzucie dyskiem
  • Paulina Gliniecka I miejsce w rzucie oszczepem
  • Jan Klarecki I miejsce w biegu na 600 m
  • Robert Narloch I miejsce w skoku wzwyż, III miejsce w rzucie dyskiem
  • Jakub Zabrocki II miejsce w rzucie dyskiem, III miejsce w rzucie oszczepem
  • sztafeta dziewcząt 4 x 100 m w składzie: Celina Brzoskowska, Natalia Prabucka, Michalina Domagała, Daria Libera  zajęła II miejsce
  • sztafeta chłopców 4 x 100 m w składzie: Jan Klarecki, Błażej Osowski, Robert Narloch, Łukasz Gełdon zajęła II miejsce.

Dnia 23.05.2019 r. odbyły się powiatowe Igrzyska Lekkoatletyczne, w których sukcesem na podium zakończyli rywalizację:

  • Michalina Domagała I miejsce w rzucie dyskiem, II miejsce w pchnięciu kulą
  • Godlewska Eliza I miejsce w rzucie oszczepem
  • Sandra Stefaniak III miejsce w rzucie oszczepem, III miejsce w rzucie dyskiem
  • Paulina Gliniecka II miejsce w rzucie oszczepem
  • Jan Klarecki II miejsce w biegu na 600 m
  • Robert Narloch I miejsce w skoku wzwyż
  • Jakub Zabrocki I miejsce w rzucie dyskiem, II miejsce w rzucie oszczepem
  • Wiktoria Ostrowska II miejsce w biegu na 1000 m.

Michalina Domagała - rzut dyskiem, Jakub Zabrocki - rzut dyskiem, Robert Narloch - skok wzwyż, swoimi wynikami zapewnili sobie udział w Wojewódzkich Igrzyskach Lekkoatletycznych, które odbyły się 28.05.2019 r. w Słupsku, nie osiągając jednak miejsc na podium.
Gratulujemy osiągniętych wyników!

IMG 3448

IMG 3458

IMG 3460

IMG 3465

IMG 3466

IMG 3468

IMG 3498

IMG 3503

IMG 3526