W celu usprawnienia indywidualnych kontaktów rodziców z nauczycielami w czasie między zebraniami rodziców, proponujemy w bieżącym roku szkolnym nastąpujące formy komunikacji:
Przedstawione wyżej formy uzgadniania spotkań pozwolą na przeprowadzenie swobodnej rozmowy, która nie będzie zaburzona obowiązkami nauczycieli wynikającymi z prowadzenia zajęć z uczniami czy pełnieniem dyżurów w czasie przerw międzylekcyjnych.
Zachęcamy do częstych kontaktów.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ĆWIKLIŃSKA ANITA | PONIEDZIAŁEK | 15.15 - 16.15 | SALA 2 |
KUKOWSKI SŁAWOMIR | PONIEDZIAŁEK | 16.30 - 17.30 | SALA 13 |
RESZKA BOŻENA | PONIEDZIAŁEK | 15.15 - 16.15 | SALA 8 |
ZABROCKA MAGDALENA | PONIEDZIAŁEK | 14.25 - 15.25 | SALA 13 |
FLEMING KRYSTYNA | WTOREK | 14.30 - 15.30 | SALA 4 |
JEZIERSKA JOANNA | WTOREK | 15.30 - 16.30 | SALA 31 |
ŁANGOWSKA ILONA | WTOREK | 14.35 - 15.35 | SALA 24 |
SZARAFIN RENATA | WTOREK | 14.30 - 15.30 | SALA 12 |
ZABROCKA ALINA | WTOREK | 15.20 - 16.20 | SALA 25 |
SUCHOCKA BEATA | WTOREK | 14.30 - 15.30 | ŚWIETLICA |
BOLAŁEK ANETA | ŚRODA | 14.30 - 15.30 | SEKRETARIAT |
IZDEBSKA MIROSŁAWA | ŚRODA | 14.30 - 15.30 | SALA 14 |
JANIKOWSKA KAMILA | ŚRODA | 14.30 - 15.30 | POK. TRENERÓW |
JARZĄBEK ELŻBIETA | ŚRODA | 14.30 - 15.30 | SALA 5 |
REDZIMSKA SABINA | ŚRODA | 15.30 - 16.30 | HARCÓWKA |
SIKORSKA LUCYNA | ŚRODA | 14.30 - 15.30 | SEKRETARIAT |
TRZEMESKA MAŁGORZATA | ŚRODA | 14.30 - 15.30 | SALA 31 |
GODLEWSKI MARCIN | CZWARTEK | 15.00 - 16.00 | SALA 17 |
JOPEK BARBARA | CZWARTEK | 14.30 - 15.30 | SALA 24 |
GRZONKA RENATA | CZWARTEK | 14.30 - 15.30 | SALA 15 |
OSOWSKA CELINA | CZWARTEK | 15.15 - 16.15 | SALA 32 |
RYBACKA BARBARA | CZWARTEK | 14.30 - 15.30 | SALA 16 |
SINKOWSKA KARINA | CZWARTEK | 14.30 - 15.30 | SALA 25 |
SZYNWELSKA ANITA | CZWARTEK | 14.30 - 15.30 | SALA 26 |
ZIEHLKE WIOLETA | PIĄTEK | 14.30 - 15.30 | SALA 17 |
Plan dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2014/2015
w każdy pierwszy wskazany dzień miesiąca (dzień w którym odbywają się zajęcia w szkole):
JANIKOWSKA KAMILA |
PONIEDZIAŁEK |
13.30 - 14.30 |
SALA GIMNAST. POK. TRENERÓW |
KUKOWSKI SŁAWOMIR |
PONIEDZIAŁEK |
13.30 - 14.30 |
SALA 13 |
RESZKA BOŻENA |
WTOREK |
13.30 - 14.30 |
SALA 8 |
SIKORSKA LUCYNA |
WTOREK |
12.00 - 15.00 |
SEKRETARIAT |
BOLAŁEK ANETA |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
ŚWIETLICA |
FLEMING KRYSTYNA |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
SALA 4 |
GODLEWSKI MARCIN |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
SALA 17 |
GRZONKA RENATA |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
SALA 15 |
IZDEBSKA MIROSŁAWA |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
SALA 14 |
JARZĄBEK ELŻBIETA |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
SALA 5 |
OSOWSKA CELINA |
ŚRODA |
12.30 - 13.30 |
SALA 32 |
REDZIMSKA SABINA |
ŚRODA |
14.30 - 15.30 |
SALA GIMNAST. POK. TRENERÓW |
SINKOWSKA KARINA |
ŚRODA |
15.30 - 16.30 |
SALA 25 |
SZARAFIN RENATA |
ŚRODA |
15.30 - 16.30 |
SALA 12 |
JEZIERSKA JOANNA |
CZWARTEK |
13.30 - 14.30 |
SALA 31 |
ŁANGOWSKA ILONA |
CZWARTEK |
12.30 - 14.30 |
SALA 24 |
ZABROCKA MAGDALENA |
CZWARTEK |
12.30 - 13.30 |
SALA 3 |
SZYNWELSKA ANITA |
CZWARTEK |
13.30 - 14.30 |
SALA 26 |
ĆWIKLIŃSKA ANITA |
CZWARTEK |
13.30 - 14.30 |
SALA 2 |
JOPEK BARBARA |
PIĄTEK |
14.30 - 15.30 |
SALA 24 |
WRÓBLEWSKI MATEUSZ |
PIĄTEK |
12.45 - 13.45 |
SALA 16 |
ZABROCKA ALINA |
PIĄTEK |
11.30 - 12.30 |
SALA 27 |
Plan dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2013/2014
w każdy pierwszy wskazany dzień miesiąca (dzień w którym odbywają się zajęcia w szkole):
ZABROCKA MAGDALENA |
poniedziałek |
15.20 - 16.20 |
sala 13 |
KUKOWSKI SŁAWOMIR |
poniedziałek |
14.25 - 15.25 |
sala 17 |
BOLAŁEK ANETA |
wtorek |
15.00 - 16.00 |
świetlica |
JOPEK BARBARA |
wtorek |
14.30 - 15.30 |
sala 15 |
SINKOWSKA KARINA |
wtorek |
15.30 - 16.30 |
sala 25 |
SZARAFIN RENATA |
wtorek |
15.30 - 16.30 |
sala 12 |
FLEMING KRYSTYNA |
środa |
13.30 - 14.30 |
sala 4 |
GODLEWSKI MARCIN |
środa |
14.25 - 15.25 |
sala 17 |
OSOWSKA CELINA |
środa |
14.30 - 15.30 |
sala 32 |
PIESIK ANNA |
środa |
15.20 - 16.20 |
sala 25 |
RESZKA BOŻENA |
środa |
13.30 - 14.30 |
sala 2 |
REDZIMSKA SABINA |
środa |
15.30 - 16.30 |
sala gimnast. pok. trenerów |
GRZONKA RENATA |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
sala 15 |
IZDEBSKA MIROSŁAWA |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
sala 14 |
JANIKOWSKA KAMILA |
czwartek |
13.30 - 14.30 |
sala gimnast. pok. trenerów |
JARZĄBEK ELŻBIETA |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
sala 5 |
ŁANGOWSKA ILONA |
czwartek |
14.00 - 15.00 |
sala 24 |
RYBACKA BARBARA |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
sala 16 |
SZYNWELSKA ANITA |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
sala 26 |
TRZEMESKA MAŁGORZATA |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
sala 31 |
WRÓBLEWSKI MATEUSZ |
piątek |
15.20 - 16.20 |
sala 17 |
SIKORSKA LUCYNA |
codziennie |
14.00 - 15.00 |
sekretariat |