^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 23 listopada 2017 r.    |    Imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Powrót

Dyżury nauczycieli

 Uwaga

  W celu usprawnienia indywidualnych kontaktów rodziców z nauczycielami w czasie między zebraniami rodziców, proponujemy w bieżącym roku szkolnym 2016/2017 nastąpujące formy komunikacji:

  1. Z inicjatywy nauczyciela - nauczyciel kontaktuje się z rodzicem telefonicznie, pisemnie lub zamieszczając wpis w dzienniku elektronicznym, uzgadniając dogodny dla obu stron termin spotkania.
  2. Z inicjatywy rodzica - rodzic zamieszcza pisemną informację o potrzebie spotkania w zeszycie ucznia lub w dzienniku elektronicznym, po czym nauczyciel niezwłocznie kontaktuje się z rodzicem w celu uzgodnienia dogodnego dla obu stron terminu spotkania.
  3. Możliwy jest również kontakt przez sekretariat Zespołu Szkół.

   Przedstawione wyżej formy uzgadniania spotkań pozwolą na przeprowadzenie swobodnej rozmowy, która nie będzie zaburzona obowiązkami nauczycieli wynikającymi z prowadzenia zajęć z uczniami czy pełnieniem dyżurów w czasie przerw międzylekcyjnych.

    Zachęcamy do częstych kontaktów.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plan dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2015/2016
w każdy pierwszy wskazany dzień miesiąca
(dzień w którym odbywają się zajęcia w szkole):

 

ĆWIKLIŃSKA ANITA PONIEDZIAŁEK  15.15 - 16.15 SALA 2
KUKOWSKI SŁAWOMIR PONIEDZIAŁEK 16.30 - 17.30 SALA 13
RESZKA BOŻENA PONIEDZIAŁEK  15.15 - 16.15 SALA 8
ZABROCKA MAGDALENA PONIEDZIAŁEK  14.25 - 15.25 SALA 13
FLEMING KRYSTYNA WTOREK 14.30 - 15.30 SALA 4
JEZIERSKA JOANNA WTOREK 15.30 - 16.30 SALA 31
ŁANGOWSKA ILONA WTOREK 14.35 - 15.35 SALA 24
SZARAFIN RENATA WTOREK 14.30 - 15.30 SALA 12
ZABROCKA ALINA WTOREK 15.20 - 16.20 SALA 25
SUCHOCKA BEATA WTOREK 14.30 - 15.30 ŚWIETLICA
BOLAŁEK ANETA ŚRODA 14.30 - 15.30  SEKRETARIAT
IZDEBSKA MIROSŁAWA ŚRODA 14.30 - 15.30  SALA 14
JANIKOWSKA KAMILA ŚRODA 14.30 - 15.30 POK. TRENERÓW
JARZĄBEK ELŻBIETA ŚRODA 14.30 - 15.30 SALA 5
REDZIMSKA SABINA ŚRODA 15.30 - 16.30 HARCÓWKA
SIKORSKA LUCYNA ŚRODA 14.30 - 15.30 SEKRETARIAT
TRZEMESKA MAŁGORZATA ŚRODA 14.30 - 15.30 SALA 31
GODLEWSKI MARCIN CZWARTEK 15.00 - 16.00 SALA 17
JOPEK BARBARA CZWARTEK 14.30 - 15.30 SALA 24
 GRZONKA RENATA  CZWARTEK  14.30 - 15.30 SALA 15
 OSOWSKA CELINA  CZWARTEK  15.15 - 16.15 SALA 32
 RYBACKA BARBARA  CZWARTEK  14.30 - 15.30  SALA 16
 SINKOWSKA KARINA  CZWARTEK  14.30 - 15.30  SALA 25
SZYNWELSKA ANITA CZWARTEK 14.30 - 15.30 SALA 26
ZIEHLKE WIOLETA PIĄTEK 14.30 - 15.30 SALA 17

 

 

 

Plan dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2014/2015

w każdy pierwszy wskazany dzień miesiąca (dzień w którym odbywają się zajęcia w szkole):

JANIKOWSKA KAMILA

 PONIEDZIAŁEK

 13.30 - 14.30

SALA GIMNAST.

POK. TRENERÓW

KUKOWSKI SŁAWOMIR

 PONIEDZIAŁEK

 13.30 - 14.30

SALA 13

RESZKA BOŻENA

WTOREK

 13.30 - 14.30

SALA 8

SIKORSKA LUCYNA

 WTOREK

 12.00 - 15.00

SEKRETARIAT

 BOLAŁEK ANETA

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

ŚWIETLICA

 FLEMING KRYSTYNA

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

SALA 4

GODLEWSKI MARCIN

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

SALA 17

 GRZONKA RENATA

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

SALA 15

 IZDEBSKA MIROSŁAWA

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

SALA 14

 JARZĄBEK ELŻBIETA

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

SALA 5

 OSOWSKA CELINA

 ŚRODA

 12.30 - 13.30

SALA 32

 REDZIMSKA SABINA

 ŚRODA

 14.30 - 15.30

SALA GIMNAST.

POK. TRENERÓW

 SINKOWSKA KARINA

 ŚRODA

 15.30 - 16.30

SALA 25

SZARAFIN RENATA

ŚRODA

 15.30 - 16.30

SALA 12

 JEZIERSKA JOANNA

 CZWARTEK

 13.30 - 14.30

SALA 31

 ŁANGOWSKA ILONA

 CZWARTEK

 12.30 - 14.30

SALA 24

 ZABROCKA MAGDALENA

 CZWARTEK

 12.30 - 13.30

SALA 3

 SZYNWELSKA ANITA

 CZWARTEK

 13.30 - 14.30

SALA 26

ĆWIKLIŃSKA ANITA

CZWARTEK

13.30 - 14.30

SALA 2

 JOPEK BARBARA

 PIĄTEK

 14.30 - 15.30

SALA 24

 WRÓBLEWSKI MATEUSZ

 PIĄTEK

 12.45 - 13.45

SALA 16

 ZABROCKA ALINA

 PIĄTEK

 11.30 - 12.30

SALA 27

 

 

 

Plan dyżurów nauczycieli w roku szkolnym 2013/2014

w każdy pierwszy wskazany dzień miesiąca (dzień w którym odbywają się zajęcia w szkole):

 ZABROCKA MAGDALENA

 poniedziałek

 15.20 - 16.20

sala 13

KUKOWSKI SŁAWOMIR

 poniedziałek

 14.25 - 15.25

sala 17

BOLAŁEK ANETA

 wtorek

 15.00 - 16.00

świetlica

JOPEK BARBARA

wtorek

 14.30 - 15.30

sala 15

 SINKOWSKA KARINA

 wtorek

 15.30 - 16.30

sala 25

 SZARAFIN RENATA

 wtorek

 15.30 - 16.30

sala 12

 FLEMING KRYSTYNA

 środa

 13.30 - 14.30

sala 4

GODLEWSKI MARCIN

 środa

 14.25 - 15.25

sala 17

 OSOWSKA CELINA

 środa

 14.30 - 15.30

sala 32

 PIESIK ANNA

 środa

 15.20 - 16.20

sala 25

 RESZKA BOŻENA

 środa

 13.30 - 14.30

sala 2

 REDZIMSKA SABINA

 środa

 15.30 - 16.30

sala gimnast.

pok. trenerów

 GRZONKA RENATA

 czwartek

 14.30 - 15.30

sala 15

 IZDEBSKA MIROSŁAWA

 czwartek

 14.30 - 15.30

sala 14

JANIKOWSKA KAMILA

czwartek

 13.30 - 14.30

 sala gimnast.

pok. trenerów

 JARZĄBEK ELŻBIETA

 czwartek

 14.30 - 15.30

sala 5

 ŁANGOWSKA ILONA

 czwartek

 14.00 - 15.00

sala 24

 RYBACKA BARBARA

 czwartek

 14.30 - 15.30

sala 16

 SZYNWELSKA ANITA

 czwartek

 14.30 - 15.30

sala 26

 TRZEMESKA MAŁGORZATA

 czwartek

 14.30 - 15.30

sala 31

 WRÓBLEWSKI MATEUSZ

 piątek

 15.20 - 16.20

sala 17

 SIKORSKA LUCYNA

 codziennie

 14.00 - 15.00

sekretariat