^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 21 lipca 2018 r.    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2017/2018:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Agnieszka Fierek
Ib - Iwona Połczyńska
II - Magdalena Szulc
IIIa - Monika Mokwa
IIIb - Renata Landowska (członek Komisji Rewizyjnej)
IVa - Anna Ważyńska
IVb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
Va - Monika Dahlke
Vb - Katarzyna Sznajder - od listopada 2017 r. - Monika Rydzkowska
VIa - Marcin Stefaniak (przewodniczący Komisji Rewizyjnej)
VIb - Barbara Fierek (członek Prezydium Rady Rodziców)
VII - Hanna Libera (skarbnik Rady Rodziców)
Gimnazjum
IIa - Joanna Klarecka (sekretarz Rady Rodziców)
IIb - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
IIIa - Katarzyna Giełdon (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Iwona Tylicka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2016/2017:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

I - Natalia Fleming-Hoffmann (członek Komisji Rewizyjnej)
IIa - Marta Kąkolewska
IIb - Renata Landowska (przewodnicząca Komisji Rewizyjnej)
IIIa - Anna Ważyńska
IIIb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
IVa -  Monika Dahlke
IVb - Katarzyna Sznajder
Va - Anna Rekowska (skarbnik Rady Rodziców)
Vb - Anna Makowska (członek Komisji Rewizyjnej)
VI - Kamila Wesołowska
Gimnazjum
Ia - Joanna Klarecka
Ib - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
IIa - Beata Babińska
IIb - Aneta Golimowska-Kobus (członek Prezydium Rady Rodziców)
IIIa - Izabela Chmielecka
IIIb - Wioletta Wardyn (sekretarz Rady Rodziców)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2015/2016:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Małgorzata Sikorska (przewodnicząca Komisji Rewizyjnej)
Ib - Renata Landowska
IIa - Sabina Rostankowska
IIb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
IIIa - Monika Dahlke
IIIb - Katarzyna Sznajder
IVa - Marcin Stefaniak (członek Komisji Rewizyjnej)
IVb - Anna Makowska
V - Hanna Libera
VIa - Stanisław Pozorski (członek Komisji Rewizyjnej)
VIb - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
Gimnazjum
Ia - Małgorzata Suchocka
Ib - Aneta Golimowska (członek Prezydium Rady Rodziców)
IIa - Izabela Chmielecka
IIb - Wioletta Wardyn (sekretarz Rady Rodziców)
IIIa - Joanna Jażdzewska (skarbnik Rady Rodziców)
IIIb - Wiesława Rostankowska
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2014/2015:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Ważyńska Anna
Ib - Mundry Tomasz (przewodniczący Komisji Rewizyjnej)
IIa - Drewczyńska Anna
IIb - Stellmach Urszula
IIIa - Stefaniak Marcin (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Makowska Anna
IV - Libera Hanna
Va - Pozorski Stanisław (członek Komisji Rewizyjnej)
Vb - Redzimska Anna (przewodnicząca Rady Rodziców)
VIa - Suchocka Małgorzata (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
VIb - Golimowska Aneta (członek Prezydium Rady Rodziców)
Gimnazjum
Ia - Chmielecka Izabela
Ib - Wardyn Wioletta (sekretarz Rady Rodziców)
IIa - Jażdzewska Joanna (skarbnik Rady Rodziców)
IIb - Landowska Renata
III - Rostowski Jarosław
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2013/2014:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Różańska Katarzyna
Ib - Sznajder Katarzyna (przewodnicząca Komisji Rewizyjnej)
IIa - Stefaniak Marcin
IIb - Makowska Anna
III - Kniter Anna
IV - Walkowska Marzena
Va - Suchocka Małgorzata (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
Vb - Golimowska Aneta (członek Rady Rodziców)
VIa - Bartela Beata (członek Komisji Rewizyjnej)
VIb - Wardyn Wioletta (sekretarz Rady Rodziców)
Gimnazjum
Ia - Jażdzewska Joanna (skarbnik Rady Rodziców)
Ib - Sabatowska Edyta
II - Rostowski Jarosław
IIIa - Czapiewska Edyta (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Redzimska Anna (przewodnicząca Rady Rodziców)