^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 20 czerwca 2018 r.    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Gminny Konkurs Ortograficzny

 

W dniu 6 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół w Rytlu odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali Julia Oksentowicz i Bartosz Sikorski, który zajął w konkursie III miejsce. Gratulujemy naszym mistrzom i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Ortograficzny

Mobilna Akademia Młodych Orłów

W dniu 22 maja Zespół Szkół w Łęgu odwiedziło dwóch trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w ramach realizowanego projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Goście przeprowadzili szkolenie złożone z części teoretycznej pod tytułem „Szkolenie piłkarskie dzieci. Budowa jednostki treningowej” dla nauczycieli,

Czytaj więcej: Mobilna Akademia Młodych Orłów

Trzecioteścik 2018

27 kwietnia 2018 r. 42 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej przystąpiło do ogólnopolskiego sprawdzianu, w czasie którego trzeba było wykazać się nabytą w pierwszym etapie edukacyjnym wiedzą z języka polskiego, matematyki i przyrody. Uzyskane w trzech częściach testu wyniki pozwolą na porównanie osiągnięć uczniów z różnych szkół całego kraju.

Czytaj więcej: Trzecioteścik 2018

Sukcesy uczniów klasy 6a SP

Podczas XII Czerskich Spotkań Wielkanocnych, które odbyły się 26.03.2018 r. w Ośrodku Kultury w Czersku ogłoszono wyniki konkursu literackiego „Tradycje wielkanocne w moim domu” zorganizowanego przez czerski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. W gronie laureatów znalazł się uczeń kl. VIa Jakub Rekowski, którego praca uplasowała się na II miejscu. Z wyróżnienia w tym konkursie ucieszył się także Jakub Kos.

Czytaj więcej: Sukcesy uczniów klasy 6a SP

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

 
 Rekrutacja do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łęgu
na rok szkolny 2018/2019
 

Spektakl edukacyjny dla uczniów Szkoły Podstawowej

9 kwietnia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej mieli okazję obejrzeć spektakl pt. "Magiczny kapelusz" traktujący o teolerancji i szacunku. Piękna i refleksyjna opowieść profilaktyczna pokazała dzieciom wartość przyjaźni i poświęcenia w życiu każdedego człowieka. Duża różnorodność postaci oraz połączenie żywych aktorów i lalek zapewniły widzom wiele wrażeń.

Czytaj więcej: Spektakl edukacyjny dla uczniów Szkoły Podstawowej

Przedstawienie "Leśne opowieści"

Dnia 27.02.2018 r. uczniowie klas I-III brali udział w przedstawieniu profilatycznym pt. "Leśne opowieści". Spektakl składał się z trzech części. Pierwsza część dotyczyła kradzieży, druga pokazywała porozumiewanie się ludzi z różnych krajów. Całość zakończyła część trzecia dotycząca zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Czytaj więcej: Przedstawienie "Leśne opowieści"