^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 20 lutego 2018 r.    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Podsumowanie I semestru w SP

W dniu 26 stycznia 2018 r. na apelu podsumowano wyniki pracy w I semestrze roku szkolnego w Szkole Podstawowej. Zostały zaprezentowane dane statystyczne dotyczące wyników klasyfikacji w nauce i zachowaniu. Wręczono również niektóre nagrody i dyplomy uzyskane przez uczniów Szkoły Podstawowej w minionym półroczu.

Czytaj więcej: Podsumowanie I semestru w SP

Zimowisko 2018

Tegoroczne zimowisko w Zespole Szkół w Łęgu zorganizowane w dniach od 29 stycznia do 2 lutego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Łąg realizowano pod hasłem „Aktywność i zdrowie przede wszystkim”. Zajęcia odbywały się w godzinach od 9.00 do 14.00.

Czytaj więcej: Zimowisko 2018

Bal maskowy w SP

Przywitaliśmy Nowy Rok, a wraz z nim karnawał. Niezwykle energiczny i pełen wrażeń był coroczny bal maskowy w naszej szkole. Klasom I-VI SP zafundowano nie tylko tańce, konkursy, ale i drobny poczęstunek w postaci słodkiego pączka ufundowanego przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej: Bal maskowy w SP

Wyjazd do kina klas I-III SP

Uczniowie klas I–III Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami dnia 20.12.2017 r. wybrali się do Starogardu na film animowany pt. „Pierwsza gwiazdka”, który doskonale wprowadził dzieci w bożonarodzeniowy klimat. Film dotyczył narodzin Chrystusa, a opowiedziany został z perspektywy zwierząt, dlatego animacja bardzo dzieciom przypadła do gustu.

Czytaj więcej: Wyjazd do kina klas I-III SP

Wycieczka klas 6 Szkoły Podstawowej do Trójmiasta

W dniach 24 - 25 listopada br. odbyła się dwudniowa wycieczka do Trójmiasta. W wyjeździe uczestniczyło 30 uczniów klas VI Szkoły Podstawowej. Program wycieczki był następujący:
1 DZIEŃ - Gdynia: Centrum Nauki „Experyment”, Oceanarium, spacer po Skwerze Kościuszki, Sopot: obiadokolacja, film „Coco”, spacer na molo, Gdańsk: nocleg

Czytaj więcej: Wycieczka klas 6 Szkoły Podstawowej do Trójmiasta

Wycieczka klas 4 SP

W piątek, 27 października 2017 r. klasy IVa i IVb wraz z wychowawcami p. Marcinem Godlewskim i p. Małgorzatą Trzemeską wyruszyły na wycieczkę do stolicy naszej diecezji - Pelplina. Pierwszym miejscem naszego przystanku była Góra Papieska, gdzie 6 czerwca 1999 r. papież św. Jan Paweł II odprawił Mszę św. w Pelplinie.

Czytaj więcej: Wycieczka klas 4 SP

Otrzęsiny klas 4 SP

Dnia 2 listopada 2017 roku uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej zostali poddani różnym próbom związanym z  „otrzęsinami”, po których uroczyście wstąpili w poczet uczniów II etapu edukacyjnego (czyli klas IV-VIII). Imprezę przygotowali i przeprowadzili uczniowie klas piątych pod opieką wychowawców.

Czytaj więcej: Otrzęsiny klas 4 SP

Dyskoteka klas szóstych

 

Dnia 6 listopada odbyła się dyskoteka dla uczniów klas szóstych.  Świetne humory i dobra muzyka zapewniły jej uczestnikom wspaniałą zabawę. Szkoda tylko, że czas biegł tak szybko…
Kolejna dyskoteka już wkrótce!

Czytaj więcej: Dyskoteka klas szóstych

Śniadanie Daje Moc 2017

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Nasza placówka po raz drugi przyczyniła się do kolejnej edycji programu Śniadanie Daje Moc, który przeznaczony jest dla najmłodszych uczniów.

Czytaj więcej: Śniadanie Daje Moc 2017