^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Wycieczka do Gdyni

3 kwietnia był bardzo wyjątkowym dniem dla uczniów klas II Szkoły Podstawowej, którzy wraz z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej w Gotelpiu wybrali się na wycieczkę do Gdyni (w ramach Projektu Koder Junior - Szkoła Mistrzów Programowania). Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Emigracji w Gdyni,

Czytaj więcej: Wycieczka do Gdyni

Dzień Wiosny w SP

Dnia 20 kwietnia klasy II Szkoły Podstawowej obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie obu klas zostali podzieleni na grupy. Każda z nich miała specjalne wiosenne zadania, które wykonywały z wielkim zaangażowaniem. Dzieci bardzo chętnie rozwiązywały wiosenne zagadki, odgadywały na diagramie rośliny

Czytaj więcej: Dzień Wiosny w SP

Informacja o akcji strajkowej dla rodziców uczniów klas I-VII SP

 

W związku z ogłoszonym rozpoczęciem akcji strajkowej przez związki zawodowe NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego w dniu 8 kwietnia br. pragnę Państwa poinformować, że jeżeli trwające negocjacje strony rządowej z centralami związkowymi nie zakończą się powodzeniem, zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół w Łęgu w dniach 8 i 9 kwietnia nie odbędą się.

Czytaj więcej: Informacja o akcji strajkowej dla rodziców uczniów klas I-VII SP

Informacja o akcji strajkowej dla rodziców uczniów klasy VIII SP

 

W związku z ogłoszonym rozpoczęciem akcji strajkowej przez związki zawodowe NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego w dniu 8 kwietnia br. pragnę Państwa poinformować, że jeżeli trwające negocjacje strony rządowej z centralami związkowymi nie zakończą się powodzeniem, zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół w Łęgu w dniach 8 i 9 kwietnia nie odbędą się.

Czytaj więcej: Informacja o akcji strajkowej dla rodziców uczniów klasy VIII SP

Ślubowanie pierwszoklasistów w bibliotece

W dniach 6 i 7 marca 2019 r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej dołączyli do grona czytelników naszej szkolnej biblioteki. Zanim to zrobili, zostały zapoznane z regulaminem biblioteki i czytelni, poznały zasady obchodzenia się z książką i ogólne informacje o pracy biblioteki. Elementem dopełniającym ten doniosły dla pierwszaków moment było złożenie przez nich  uroczystego ślubowania na czytelnika. Wszyscy pierwszoklasiści wyszli z biblioteki z pierwszą wypożyczoną książką oraz zakładką, którą dostali w prezencie.

Czytaj więcej: Ślubowanie pierwszoklasistów w bibliotece

Wycieczka z Programu KoderJunior

W dniu 20 marca br. w ramach Projektu KoderJunior - Szkoła Mistrzów Programowania, odbyła się wycieczka klas pierwszych i trzeciej Szkoły Podstawowej w Łęgu do Muzeum Emigracji w Gdyni, które znajduje się w samym środku portu. Wspomniane muzeum przedstawia historię we współczesnym wydaniu.

Czytaj więcej: Wycieczka z Programu KoderJunior

Dyskoteka klas VI SP

W poniedziałek 4 marca, chłopcy z klas szóstych przygotowali dla koleżanek dyskotekę z okazji Dnia Kobiet. Zadbali o właściwe wyposażenie sali: sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, muzykę, przynieśli też przekąski.

Czytaj więcej: Dyskoteka klas VI SP

Zimowisko część V

V dzień
To ostatni dzień, w którym nasza zimowiskowa przygoda się kończy. Ale zaraz jeszcze chwila… bo w tym dniu również dużo się działo… A mianowicie po pysznym śniadanku udaliśmy się autokarem do kina na bajkę filmową pt. "Jak wytresować smoka 3", która uczniom bardzo przypadła do gustu.

Czytaj więcej: Zimowisko część V

Zimowisko część IV

IV dzień
Został poświęcony na przekazanie informacji o bezpieczeństwie podczas ferii. Odwiedzili nas wspaniali goście p. Marek Jasnoch i p. Marcin Jagodziński, którzy na co dzień pracują w  policji oraz Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej p. Andrzej Kuchenbecker.

Czytaj więcej: Zimowisko część IV