^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 26 września 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej

 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki Łęgu w roku szkolnym 2019/2020:
Ia - Anna Rekowska
Ib - Ewelina Dulska
IIa - Anna Szyfelbein
IIb - Ewa Kociałkowska (sekretarz Rady Rodziców)
IIIa - Anita Pałubicka (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Iwona Połczyńska (członek Komisji Rewizyjnej)
IV - Magdalena Szulc
Va - Monika Mokwa
Vb - Renata Landowska (członek Prezydium Rady Rodziców)
VIa - Anna Ważyńska
VIb - Tomasz Mundry (przewodniczący Rady Rodziców)
VIIa - Zbigniew Grada (przewodniczący Komisji Rewizyjnej)
VIIb - Arleta Suchocka
VIIIa - Marcin Stefaniak (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
VIIIb - Barbara Fierek (skarbnik Rady Rodziców)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2018/2019:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Monika Redzimska (skarbnik Rady Rodziców)
Ib - Ewa Kociałkowska (członek Komisji Rewizyjnej)
IIa - Agnieszka Fierek
IIb - Iwona Połczyńska
III - Magdalena Szulc
IVa - Małgorzata Sikorska
IVb - Renata Landowska (członek Komisji Rewizyjnej)
Va - Anna Ważyńska
Vb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
VIa - Krystyna Giełdon
VIb - Marietta Grada
VIIa - Marcin Stefaniak (przewodniczący Komisji Rewizyjnej)
VIIb - Barbara Fierek
VIII - Maciej Deja (członek Prezydium Rady Rodziców)
Gimnazjum
IIIa - Joanna Klarecka (sekretarz Rady Rodziców)
IIIb - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2017/2018:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Agnieszka Fierek
Ib - Iwona Połczyńska
II - Magdalena Szulc
IIIa - Monika Mokwa
IIIb - Renata Landowska (członek Komisji Rewizyjnej)
IVa - Anna Ważyńska
IVb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
Va - Monika Dahlke
Vb - Katarzyna Sznajder - od listopada 2017 r. - Monika Rydzkowska
VIa - Marcin Stefaniak (przewodniczący Komisji Rewizyjnej)
VIb - Barbara Fierek (członek Prezydium Rady Rodziców)
VII - Hanna Libera (skarbnik Rady Rodziców)
Gimnazjum
IIa - Joanna Klarecka (sekretarz Rady Rodziców)
IIb - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
IIIa - Katarzyna Giełdon (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Iwona Tylicka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2016/2017:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
I - Natalia Fleming-Hoffmann (członek Komisji Rewizyjnej)
IIa - Marta Kąkolewska
IIb - Renata Landowska (przewodnicząca Komisji Rewizyjnej)
IIIa - Anna Ważyńska
IIIb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
IVa -  Monika Dahlke
IVb - Katarzyna Sznajder
Va - Anna Rekowska (skarbnik Rady Rodziców)
Vb - Anna Makowska (członek Komisji Rewizyjnej)
VI - Kamila Wesołowska
Gimnazjum
Ia - Joanna Klarecka
Ib - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
IIa - Beata Babińska
IIb - Aneta Golimowska-Kobus (członek Prezydium Rady Rodziców)
IIIa - Izabela Chmielecka
IIIb - Wioletta Wardyn (sekretarz Rady Rodziców)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2015/2016:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Małgorzata Sikorska (przewodnicząca Komisji Rewizyjnej)
Ib - Renata Landowska
IIa - Sabina Rostankowska
IIb - Tomasz Mundry (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
IIIa - Monika Dahlke
IIIb - Katarzyna Sznajder
IVa - Marcin Stefaniak (członek Komisji Rewizyjnej)
IVb - Anna Makowska
V - Hanna Libera
VIa - Stanisław Pozorski (członek Komisji Rewizyjnej)
VIb - Anna Redzimska (przewodnicząca Rady Rodziców)
Gimnazjum
Ia - Małgorzata Suchocka
Ib - Aneta Golimowska (członek Prezydium Rady Rodziców)
IIa - Izabela Chmielecka
IIb - Wioletta Wardyn (sekretarz Rady Rodziców)
IIIa - Joanna Jażdzewska (skarbnik Rady Rodziców)
IIIb - Wiesława Rostankowska
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2014/2015:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Ważyńska Anna
Ib - Mundry Tomasz (przewodniczący Komisji Rewizyjnej)
IIa - Drewczyńska Anna
IIb - Stellmach Urszula
IIIa - Stefaniak Marcin (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Makowska Anna
IV - Libera Hanna
Va - Pozorski Stanisław (członek Komisji Rewizyjnej)
Vb - Redzimska Anna (przewodnicząca Rady Rodziców)
VIa - Suchocka Małgorzata (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
VIb - Golimowska Aneta (członek Prezydium Rady Rodziców)
Gimnazjum
Ia - Chmielecka Izabela
Ib - Wardyn Wioletta (sekretarz Rady Rodziców)
IIa - Jażdzewska Joanna (skarbnik Rady Rodziców)
IIb - Landowska Renata
III - Rostowski Jarosław
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Skład Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łęgu w roku szkolnym 2013/2014:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ia - Różańska Katarzyna
Ib - Sznajder Katarzyna (przewodnicząca Komisji Rewizyjnej)
IIa - Stefaniak Marcin
IIb - Makowska Anna
III - Kniter Anna
IV - Walkowska Marzena
Va - Suchocka Małgorzata (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców)
Vb - Golimowska Aneta (członek Rady Rodziców)
VIa - Bartela Beata (członek Komisji Rewizyjnej)
VIb - Wardyn Wioletta (sekretarz Rady Rodziców)
Gimnazjum
Ia - Jażdzewska Joanna (skarbnik Rady Rodziców)
Ib - Sabatowska Edyta
II - Rostowski Jarosław
IIIa - Czapiewska Edyta (członek Komisji Rewizyjnej)
IIIb - Redzimska Anna (przewodnicząca Rady Rodziców)