^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Powrót

Informacja o akcji strajkowej dla rodziców uczniów klas I-VII SP

 

W związku z ogłoszonym rozpoczęciem akcji strajkowej przez związki zawodowe NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego w dniu 8 kwietnia br. pragnę Państwa poinformować, że jeżeli trwające negocjacje strony rządowej z centralami związkowymi nie zakończą się powodzeniem, zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół w Łęgu w dniach 8 i 9 kwietnia nie odbędą się.

Przypominam również, że zgodnie z ustaleniami podjętymi na początku roku szkolnego, dni 10, 11, 12, 15, 16 i 17 kwietnia zostały wskazane jako dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII Szkoły Podstawowej. Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 18 do 23 kwietnia, zajęcia winny się zatem rozpocząć 24 kwietnia br. w przypadku zakończenia do tego czasu akcji strajkowej.
Wszystkie informacje dotyczące strajku będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Zespołu Szkół oraz przekazywane Państwu za pośrednictwem poczty w dzienniku elektronicznym.