^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Powrót

Ślubowanie pierwszoklasistów w bibliotece

W dniach 6 i 7 marca 2019 r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej dołączyli do grona czytelników naszej szkolnej biblioteki. Zanim to zrobili, zostały zapoznane z regulaminem biblioteki i czytelni, poznały zasady obchodzenia się z książką i ogólne informacje o pracy biblioteki. Elementem dopełniającym ten doniosły dla pierwszaków moment było złożenie przez nich  uroczystego ślubowania na czytelnika. Wszyscy pierwszoklasiści wyszli z biblioteki z pierwszą wypożyczoną książką oraz zakładką, którą dostali w prezencie.

Obie klasy otrzymały też pamiątkowy dyplom. Dziękujemy pierwszaczkom za odwiedziny i zachęcamy do jak najczęstszych wizyt w bibliotece.

1

3

4

5

6