^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 23 lutego 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11  

Ferie zimowe

 

Ferie zimowe

11-02-2019
12  

Ferie zimowe

12-02-2019
13  

Ferie zimowe

13-02-2019
14  

Ferie zimowe

14-02-2019
15  

Ferie zimowe

15-02-2019
16
17
18  

Ferie zimowe

18-02-2019
19  

Ferie zimowe

19-02-2019
20  

Ferie zimowe

20-02-2019
21  

Ferie zimowe

21-02-2019
22  

Ferie zimowe

22-02-2019
23
24
25
26
27
28

Mapa

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Materiały do pobrania

Podsumowanie I semestru w SP i G

W dniu 31 stycznia 2019 r. na apelu podsumowano wyniki pracy w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Zostały zaprezentowane dane statystyczne dotyczące wyników klasyfikacji w nauce i zachowaniu. Wręczono również niektóre nagrody i dyplomy uzyskane przez uczniów w minionym półroczu.

Wyniki klasyfikacyjne uczniów po pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019:

 

Szkoła Podstawowa

 

1. Klasy I - III

 

Najlepsi uczniowie w nauce i zachowaniu:

Klasa Ia

Zofia Redzimska

Oskar Sikorski

Borys połom

 

Klasa 1b

Nadia Bazarnik

Adrian Janikowski

Zuzanna Kociałkowska

Kaja Ros

Łucja Walkowska

 

Klasa 2a

Paweł Nakielski

Marcelina Szczepankiewicz
Natalia Reszka

Nadia Fierek

 

Klasa 2b

Wiktoria Kościelniak
Wiktoria Gełdon

Amelia Bujak

 

Klasa 3

Aleksandra Dulska
Laura Szulc
Konrad Wardyn

Makary Hoffmann

 

100% frekwencja na zajęciach:

Zofia Redzimska

Jakub Oksentowicz

Kacper Przytarski

Marcelina Szczepankiewicz
Elwira Tecław

Oliwia Tylicka
Konrad Wardyn

 

2. Klasy IV – VIII

 

Średnie ocen semestralnych:

M  Klasa    Średnia
1  4a          4,22

2  4b          3,87
3  5a          3,75
4  5b          3,55
5  6a          3,54
6  6b          3,44
7  8            3,39
8  7b          3,36

9  7a          3,27

 

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VIII:

Miejsce  Uczeń
    1       Bartosz Sikorski
    2       Aleksander Czezowski
    3       Jakub Kos
    4       Przemysław Jabłonecki
    5       Maciej Jabłonecki
    6       Paulina Mokwa
    7       Hubert Wróblewski
    8       Hubert Wardyn
    9       Weronika Babinska
   10      Milena Grada
             Wiktoria Mundra
   11      Szymon Grada

   12      Sandra Babinska
   13      Oskar Bujak
   14      Filip Ackermann
   15      Damian Zblewski
   16      Natalia Grada

             Julita Janikowska

             Jakub Rekowski

   17      Oskar Skóra

   18      Natasza Zabrocka

   19      Amelia Fiał

 

100% frekwencja na zajęciach w klasach IV-VIII:

Krzysztof Domagała

Julia Kąkolewska

Zuzanna Klaman

Bartosz Sikorski

Daniel Deja

Joanna Pietruszka

Łukasz Wróblewski

Beata Fioretti

Milena Grada

Kinga Rostankowska

Katarzyna Ważyńska

Hubert Wróblewski

Weronika Czapiewska

Michał Drewczyński

Daria Gełdon

Wiktoria Glaner

Julita Janikowska

Adrian Oller

Dominik Deja

Daria Libera

 

Gimnazjum

 

Średnie ocen semestralnych:

M  Klasa    Średnia
1  3b          3,54

2  3a          3,47

 

Najlepsi uczniowie:

Miejsce  Uczeń
    1       Liwia Redzimska
    2       Celina Brzoskowska

 

100% frekwencja na zajęciach:

Celina Brzoskowska

Robert Narloch

Patrycja Brzuchalska

 DSC08615

DSC08616

DSC08617

DSC08618

DSC08619

DSC08620

DSC08621

DSC08622

DSC08623

DSC08624

DSC08625

DSC08626

DSC08627

DSC08628

DSC08629

DSC08630

DSC08631

DSC08632

DSC08633

DSC08634