^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 19 listopada 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Seweryn, Paweł

Powrót

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla klas I-VII SP

W środę 19 czerwca br. o godzinie 9.30 uczniowie i nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół w Łęgu na uroczystym apelu dokonali podsumowania swojej rocznej pracy. Ważnym punktem uroczystości było wręczenie uczniom klas I-VII Szkoły Podstawowej świadectw promocyjnych z wyróżnieniem.

Ponadto wręczono nagrody uzyskane za osiągnięcia w nauce i zachowaniu, udział w konkursach i wzorową frekwencję. Niektórzy uczniowie otrzymali stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.

 

Roczne wyniki klasyfikacyjne uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2018/2019:
 
1. Klasy I – III
Najlepsi uczniowie w nauce i zachowaniu:

Klasa Ia
1.    Zofia Redzimska
2.    Borys Połom
3.    Oskar Sikorski

Klasa 1b
1.    Nadia Bazarnik
2.    Adrian Janikowski
3.    Zuzanna Kociałkowska
4.    Kaja Kos
5.    Julia Rydzkowska
6.    Łucja Walkowska

Klasa 2a
1.    Nadia Fierek
2.    Marcelina Szczepankiewicz
 
Klasa 2b
1.    Wiktoria Gełdon
2.    Amelia Bujak
3.    Wiktoria Kościeloniak
 
Klasa 3
1.    Aleksandra Dulska
2.    Laura Szulc
3.    Konrad Wardyn
4.    Makary Hoffmann
 
100% frekwencja na zajęciach:
1.    Jakub Oksentowicz
2.    Zofia Redzimska
3.    Marcelina Szczepankiewicz
 
2. Klasy IV – VIII
 
Średnie ocen rocznych:

M  Klasa    Średnia
1  4a          4,22
2  4b          3,87
3  5a          3,75
4  5b          3,55
5  6a          3,54
6  6b          3,44
7  8            3,39
8  7b          3,36
9  7a          3,27
 
Najlepsi uczniowie w klasach IV-VIII:
Miejsce  Uczeń
1    Bartosz Sikorski
2    Aleksander Czezowski
3    Jakub Kos
4    Natalia Grada
5    Przemysław Jabłonecki, Szymon Grada
6    Hubert Wróblewski
7    Paulina Mokwa
8    Oskar Skóra, Milena Grada, Tatiana Stawicka, Hubert Wardyn
9    Joanna Bujak
10  Wiktoria Mundra
11  Weronika Czapiewska, Julita Janikowska, Oskar Bujak, Filip Ackermann
12  Gromowska Małgorzata
13  Damian Zblewski, Sandra Babinska
14  Adrian Oller, Weronika Babinska
15  Jakub Rekowski
 
100% frekwencja na zajęciach w klasach IV-VIII:
1.    Julia Kąkolewska
2.    Zuzanna Klaman
3.    Daniel Deja
4.    Łukasz Wróblewski
5.    Beata Fioretti
6.    Katarzyna Ważyńska
7.    Hubert Wróblewski
8.    Weronika Czapiewska
9.    Wiktoria Glaner
10.    Julita Janikowska
11.    Daria Libera

 

Roczne wyniki klasyfikacyjne uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019:

Średnie ocen rocznych:
M  Klasa    Średnia
1  3b          3,81
2  3a          3,77
 
Najlepsi uczniowie:
Miejsce  Uczeń
    1       Liwia Redzimska
    2       Celina Brzoskowska
    3       Jan Jakub Klarecki
    4       Paulina Gliniecka
 
100% frekwencja na zajęciach:
Celina Brzoskowska

 

Po podziękowaniach za wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy przez uczniów i zaangażowanie w realizację zadań statutowych szkoły przez nauczycieli i pracowników administracji i obsługi w mijającym roku szkolnym oraz życzeniach udanych i bezpiecznych wakacji uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

 51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

 81

82

83

84

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

111

 112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

129

130

131

132

133

134