^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Powrót

Informacja o akcji strajkowej dla rodziców wychowanków Przedszkola

 

W związku z ogłoszonym rozpoczęciem akcji strajkowej przez związki zawodowe NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego w dniu 8 kwietnia br. pragnę Państwa poinformować, że jeżeli trwające negocjacje strony rządowej z centralami związkowymi nie zakończą się powodzeniem, zajęcia w Przedszkolu Samorządowym w Łęgu od dnia 8 kwietnia nie będą realizowane do odwołania.

Wszystkie informacje dotyczące akcji strajkowej będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Zespołu Szkół (www.zszlag.pl) oraz przekazywane Państwu za pośrednictwem poczty w dzienniku elektronicznym.