^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 27 czerwca 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław

Powrót

Kolędowanie w Lipkach

Dnia 20 grudnia w oddziale przedszkolnym w Lipkach odbyła się uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z chwilą pojawienia się pierwszej gwiazdki przybyli pasterze, aniołowie, Józef i Maryja. Przed zgromadzoną publicznością mali aktorzy w przepięknych strojach odegrali krótką inscenizację o narodzeniu Jezusa. Zaśpiewali kolędy. Po zakończeniu przedstawienia rodzice wraz z gośćmi mieli okazję porozmawiać przy wspólnej kawie. Dodatkową atrakcją był przygotowany przez rodziców kiermasz bożonarodzeniowy.

Uzyskane pieniążki zostaną przekazane na zabawki i gry dla dzieci. Na drugi dzień dzieci miały swoją wigilię w zespole przedszkolnym. Dzieliły się opłatkiem składając życzenia. Nie obyło się bez Gwiazdora, który cichutko podrzucił dzieciom prezenty pod choinkę.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14