^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 23 marca 2019 r.    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław

Powrót

Konkurs recytatorski w Przedszkolu

Dnia 27 kwietnia w Przedszkolu odbył się konkurs recytatorski "Znam wiersze Jana Brzechwy" dla chętnych dzieci. Głównym celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, prezentacja umiejętności dzieci przed publicznością.

W konkursie wystąpiło 10 zgłoszonych dzieci:
Nina Rekowska - wiersz "Żuk"
Zuzia Lewandowska - wiersz "Ptasie plotki"
Zuzia Łangowska - wiersz "Żaba"
Zuzia Kociałkowska - wiersz "Kwoka"
Łucja Walkowska - "Kłamczucha"
Amelia Ciosk - wiersz "Samochwała"
Martyna Klaman - wiersz "Mucha"
Sabina Wasiniewska - wiersz "Skarżypyta".
Alicja Piwońska przedstawiła poza konkursem wiersz "Na wyspach Bergamutach".
Jury przedszkolne wyróżniło 3 osoby: Amelię Ciosk, Zuzannę Lewandowską, Łucję Walkowską. Wyróżnione dzieci wystąpią w gminnym konkursie z wiedzy na temat wierszy Jana Brzechwy organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 2 w Czersku. Nagrodzono wszystkie dzieci za wspaniały udział oraz wkład i wysiłek włożony w naukę wybranego wiersza Jana Brzechwy. Gratulujemy sukcesów!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę w organizacji imprezy.

IMG 4107

IMG 4111

IMG 4116

IMG 4119

IMG 4121

IMG 4125

IMG 4127

IMG 4132

IMG 4133

IMG 4134

IMG 4138

IMG 4143