^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 8 sierpnia 2022 r.    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Deklaracja dostępności

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

"Wiewiórki" żegnają przedszkole

"Największą sztuką w życiu
jest śmiać się zawsze i wszędzie.
Nie żałować tego co było
i nie bać się tego co będzie …"
24 czerwca w grupie "Wiewiórki", odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2021/2022. Dla części dzieci było to również  zakończenie całego pobytu w przedszkolu.

Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął… Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście docenili to gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały zakupione przez Radę Rodziców książki, dyplomy ukończenia przedszkola, prezenciki i wiele innych niespodzianek. Dla sześciolatków było to wyjątkowe pożegnanie, ponieważ od września rozpoczną naukę w szkole. Były życzenia, podziękowania, kwiaty, a nawet łzy wzruszenia. Dziękuję dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie, dobre słowo i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Życzę wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przygód. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

1

2

3

4

5

6