^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 8 marca 2021 r.    |    Imieniny obchodzą: Beata, Stefan, Wincenty

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Przetargi

Stypendia

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Wiewiórki" w Lipkach


„Kochana babciu żyj sto lat,
Ciesz się wnukami i kochaj świat.
Kochany dziadku żyj sto lat,
Śpiewaj z nami głośno cza cza cza”

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, dzieci przygotowały upominki: kalendarze, magnesy w kształcie serca z własnym zdjęciem oraz ramkę również z własnym zdjęciem. Przez cały tydzień dzieci uczyły się wiersza, śpiewały piosenki na ich cześć oraz zatańczyły do utworu z ich młodości - "Papaya". Niestety w tym roku nie odbyło się spotkanie z babcią i dziadkiem w przedszkolu, jednak nie przeszkodziło nam to w przygotowaniu niespodzianki.
Prosimy usiąść wygodnie przy pysznej herbatce i posłuchać wnusi i wnuczka...

A

B

C

D

E

F

G