^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 22 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr

Powrót

"Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

Projekt "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" realizowany jest w grupie 5, 6 - latków w Przedszkolu w Łęgu w br. roku szkolnym. W ramach projektu, którego głównym celem jest zachęcanie dzieci do słuchania, a później również czytania literatury, zostały zorganizowane w pierwszym semetrze trzy spotkania z wyjątkowymi gośćmi.

Wizyta pana dyrektora Zdzisława Jarząbka oraz pani Małgorzaty Melka z wydawnictwa MAC, bardzo ucieszyła dzieci. Nasi Goście z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem przeczytali dzieciom bajki i opowiadania oraz porozmawiali z dziećmi na temat przeczytanych treści. Odwiedziła nas również pani psycholog z ZS w Łęgu Marzena Gruchała, która przeprowadziła z dziećmi interesujące zajęcia dotyczące jednego z tematów innowacji - Praw Dziecka. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom!

2
6
7
8
9
10
11
3
5
1