^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 22 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr

Powrót

Wigilia w Przedszkolu w Łęgu

Dnia 20 grudnia w naszym Przedszkolu odbyła się Wigilia. Był to dzień bardzo ciepły i wyjątkowy. Dzień, w którym byliśmy wszyscy razem. Wspominaliśmy dobre chwile spędzone w gronie przedszkolnym, cieszyliśmy się swoją obecnością. Przy uroczyście nakrytym stole dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie piękne życzenia i konsumowaliśmy przepyszne potrawy wigilijne.

Po posiłku nadszedł czas na kolędowanie małemu... We wspólnym śpiewie pomógł nam gość specjalny: Pani Edyta Nakielska z zespołu Never Mind. W tym dniu także i Mikołaj pamiętał o dzieciach. Podrzucił magiczny list i prezenty pod choinkę. Mikołaj prosił by dzieci były zawsze dla siebie miłe i robiły dobre uczynki!
"Wigilia to przepiękny czas gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy stole..."

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13