^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 10 kwietnia 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Michał, Makary

Powrót

Konkurs plastyczny „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Dnia 25 listopada komisja konkursowa w Przedszkolu podsumowała wyniki konkursu plastycznego „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia – bohatera literatury dziecięcej. W konkursie udział wzięło 25 chętnych dzieci z Przedszkola Samorządowego w Łęgu i z Lipek Górnych:

Ksawery Ciosk, Milena Godlewska, Zofia Gromowska, Szymon Kobus, Igor Lewandowski, Franciszek Linda, Nikola Łengowska, Filip Połumacek, Marysia Wende, Nikodem Babiński, Amelia Brzoskowska, Amelia Ciosk, Maja Kniter, Ksawery Landowski, Alan Osowski, Patryk Pastwa, Bianka Stawicka, Sabina Wasiniewska, Leon Walkowski, Dawid Dulski, Jakub Drążek, Oktawia Gorzula, Alan Linda, Szymon Prabucki, Lena Smaglińska. Biorąc pod uwagę kryteria konkursowe: oryginalność, samodzielność wykonania i estetykę prac komisja konkursowa postanowiła wyróżnić prace następujących dzieci: Mileny Godlewskiej, Filipa Połumacka, Maji Kniter, Nikodema Babińskiego, Leny Smaglińskiej, Alana Lindy. W konkursie nie było przegranych! Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział i aktywną pracę.

IMG 1652

IMG 1655

IMG 1657

IMG 3177

IMG 3187