^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 17 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz

Powrót

Szkolenie wolontariuszy

11 maja 2017 r. dwóch młodzieżowych liderów naszego Klubu Wolontariusza - Jan Klarecki kl. Ia oraz Karolina Chmielecka kl. IIIa Gimnazjum wzięło udział w szkoleniu dla Młodzieżowych Liderów Wolontariatu w Brusach, które zostało zorganizowane przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku. Było to jedno z trzech spotkań w ramach projektu „Działajmy razem – wolontariat w szkole i środowisku lokalnym”.

Nasi wolontariusze podczas szkolenia w formie warsztatowej poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności  o predyspozycje liderskie. Wzmocnili kluczowe kompetencje społeczne takie jak: umiejętności z zakresu komunikacji, pracy w zespole, rozwiązywania problemów.

1

2

4

5

6

7

8