^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 22 lutego 2020 r.    |    Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr

Powrót

Harcerze na premierze filmu "Obrońcy Poczty"

W poniedziałek (28.10.2019) mieliśmy przyjemność być na premierze filmu „Obrońcy Poczty” w reż. Damiana Wenty, która odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu, z uwagi na fakt, że naszym patronem jest Pocztowiec Ignacy Sikorski.

Jesteśmy głęboko związani z tematem Obrony Poczty Polskiej w Gdańsku i na każdym kroku chcemy pogłębiać naszą wiedzę dotyczącą nie tylko samego I. Sikorskiego, ale także reszty Pocztowców. Film genialnie pokazuje wydarzenia z września 1939 roku. Reżyserowi, Panu Damianowi Wencie, życzymy dalszych sukcesów w świecie filmu i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie! I mamy nadzieję, do zobaczenia!
Czuwaj!

Image-1

Image-2

Image-3

Image-5

Image-6

Image